Neler Yeni

Rampage KB-R96 Ultimate hangi switch ?

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Abdullah
Aralarında milimsaniye oynuyor ve farketmen çok zor.
Cherry Mx hem kaliteli hem de hissiyatı çok güzel,ayrıca Omen encoder'in malzeme kalitesi daha iyi.
hıssedılıyor aslında zevkıne oynamdıgın surece cherry Mx den sonra en iyi switch optik mi ?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
hıssedılıyor aslında zevkıne oynamdıgın surece cherry Mx den sonra en iyi switch optik mi ?
Değil hocam değil o klavyede kullanılan switch pek bilinmeyen bir switch markası,lütfen aynı soruyu bir kez daha sorma ve eğer o klavyeyi bu kadar istiyorsan alabilirsin.

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Abdullah
Değil hocam değil o klavyede kullanılan switch pek bilinmeyen bir switch markası,lütfen aynı soruyu bir kez daha sorma ve eğer o klavyeyi bu kadar istiyorsan alabilirsin.
ben okadar bütçe vermek istemıyorum aslında verceksemde rgblı olsun su gecırmez olsun bilek destekli olsun anti ghosting olsun istiyorum öyüzden sizin önerdiğin klavye benlik değil şahsen yani bütçem 350 400 arası anti ghosting 0.1ms veya 0.2ms klavye varmı baska bıldıgın önerirmisin

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
ben okadar bütçe vermek istemıyorum aslında verceksemde rgblı olsun su gecırmez olsun bilek destekli olsun anti ghosting olsun istiyorum öyüzden sizin önerdiğin klavye benlik değil şahsen yani bütçem 350 400 arası anti ghosting 0.1ms veya 0.2ms klavye varmı baska bıldıgın önerirmisin
O zaman Rampage ultimate alabilirsin, normalde Lenovo K500 önerecektim ancak 1 günde fiyatı 150 TL artmış.

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Abdullah
O zaman Rampage ultimate alabilirsin, normalde Lenovo k500 önerecektim ancak 1 günde fiyatı 150 TL artmış.
Böyle 350 400 TL cıvarında yokmu ıstedıgım ozelıklerde klavye bakabılırmısın rıca etsem

¥usuff

80+ Silver
Hp omen encoder alman çok daha iyi hocam bu bütçede.
hayır iğrenç bir klavye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 veya 4 üncü kere söylüyorum tr de güzel optic klavye yok.
gamakay k61

gamakay k61

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
hiç bir bilgi yok stab ların ne olduğuna dağir bilgi yok keycap profile ile ilgili bir bilgi yok
switchleri iğrenç .
Dostum azcık araştırsan bütün bilgiler yazıyor aslında.Ayrıca Cherry mx switch kullanıyor ve bu switchlere ilk defa iğrenç diyen bir insan gördüm.
İstersen buradan incelemelerine ve detaylarına bakabilirsin.

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Abdullah
hayır iğrenç bir klavye.

gamakay k61

gamakay k61
nerden bılıyorsun olmadıgını ıyı az söylermisin denedinmi hepsini

¥usuff

80+ Silver
Dostum azcık araştırsan bütün bilgiler yazıyor aslında.Ayrıca Cherry mx switch kullanıyor ve bu switchlere ilk defa iğrenç diyen bir insan gördüm.
İstersen buradan incelemelerine bakabilirsin.
tamam cherry mx in neden iyi olduğnu açıklar mısın?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
tamam cherry mx in neden iyi olduğnu açıklar mısın?
Bilgi sahibi olmadan emoji atıp iğrenç demen trajikomik cidden.
Nedeni en eski ve en köklü switch markası olması yanı sıra aynı zamanda bu işin patenti almış ilk firmadır ve şu zamana kadar kullanıcılar arasında çoğunlukla en beğenilen switch markası ve türüdür.

Son düzenleme:
Top Bottom