Neler Yeni

İnceleme Rampage SG-R 218

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yunus Özbek
Ben Dark souls gibi oyunlar oynayacağımda f310 la bu gamepad arasında kaldım hangisini almalıyım ?
Öncelikle fiyatından bahsedelim. Akakçe'de en uygun 103 TL'ye var fakat ben internetten sipariş etmek istemiyorum derseniz Vatan'da 120 TL'ye de mevcut.
3 Adet renk seçeneği var:
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Kullanılabildiği platformlar: PS 3 / XBOX / PC
1 Gündür kullanıyorum +'larını ve -'lerini de belirteyim:

+'ları : Elinize aldığınızda kaliteli bir malzemeden yapıldığını hemen belli ediyor. (Bu fiyata göre)
Araba oyunlarında RB tuşuna ne kadar sert basarsanız araç o kadar hızlanıyor.
Tuşları da bu fiyat bandına göre gayet sağlam hissettiriyor.
Ergonomik yapısından dolayı elinize tam oturuyor küçük büyük el fark etmez.
Kablosu örgü olduğundan içiniz rahat edebilir.
Oyunlarda düz yoldan toprak yola geçtiğinizde titremeye başlıyor yol ne kadar engebeli olursa titreme hızı ve şiddeti o kadar artıyor. (Ayrıca oyunlarda vites değiştirince de küçük bir titreme geliyor)
Oyunlarda kullandığınız silahlara göre titreşimi kendini ayarlıyor. Mesela RDR 2 oyununda tüfek ile sıktığınız titreşim farklı, pompalı ile ateş ettiğinizdeki titreşim daha kuvvetli.

-'leri : Açıkcası şu ana kadar beni rahatsız eden tek kısmı çok engebeli yollarda titreme şiddeti çok artıyor ve kolun içindeki titreten motor biraz ses çıkartıyor. Oyun koluna çok yakın değilseniz bu ses sizi rahatsız etmez.
PES 2013 oyununda ne yaparsam yapayım kolu bir türlü okumuyor. Bazı oyunlarda böyle bir sorunla karşılaşırsanız x360CE programını kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak bence fiyatının hakkını veriyor. Gamepad arayışında olan arkadaşlar varsa şiddetle tavsiye ediyorum. İyi
Öncelikle fiyatından bahsedelim. Akakçe'de en uygun 103 TL'ye var fakat ben internetten sipariş etmek istemiyorum derseniz Vatan'da 120 TL'ye de mevcut.
3 Adet renk seçeneği var:
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Kullanılabildiği platformlar: PS 3 / XBOX / PC
1 Gündür kullanıyorum +'larını ve -'lerini de belirteyim:

+'ları : Elinize aldığınızda kaliteli bir malzemeden yapıldığını hemen belli ediyor. (Bu fiyata göre)
Araba oyunlarında RB tuşuna ne kadar sert basarsanız araç o kadar hızlanıyor.
Tuşları da bu fiyat bandına göre gayet sağlam hissettiriyor.
Ergonomik yapısından dolayı elinize tam oturuyor küçük büyük el fark etmez.
Kablosu örgü olduğundan içiniz rahat edebilir.
Oyunlarda düz yoldan toprak yola geçtiğinizde titremeye başlıyor yol ne kadar engebeli olursa titreme hızı ve şiddeti o kadar artıyor. (Ayrıca oyunlarda vites değiştirince de küçük bir titreme geliyor)
Oyunlarda kullandığınız silahlara göre titreşimi kendini ayarlıyor. Mesela RDR 2 oyununda tüfek ile sıktığınız titreşim farklı, pompalı ile ateş ettiğinizdeki titreşim daha kuvvetli.

-'leri : Açıkcası şu ana kadar beni rahatsız eden tek kısmı çok engebeli yollarda titreme şiddeti çok artıyor ve kolun içindeki titreten motor biraz ses çıkartıyor. Oyun koluna çok yakın değilseniz bu ses sizi rahatsız etmez.
PES 2013 oyununda ne yaparsam yapayım kolu bir türlü okumuyor. Bazı oyunlarda böyle bir sorunla karşılaşırsanız x360CE programını kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak bence fiyatının hakkını veriyor. Gamepad arayışında olan arkadaşlar varsa şiddetle tavsiye ediyorum. İyi günler efenim :)

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,144