Neler Yeni

Razer Barracuda X Mercury White (2022) 3171 TL

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
V2X iyi bir ses kartı ya da ses yongası olmadan kötü bir kulaklık. Kablosuz özellik istiyorsan geçilir ama ses konusunda yetersiz geliyorsa al bi tane ses kartı uzun süre götürür.
Ses konusunda ikisi hangi arasında çok fark yoksa, geçmeem muhtemelen. Çoğu ekipmanı kablosuz yapmak gibi bir düşüncem var ama 3000 lira sadece kablosuz olduğu için vermeye değer mi emin değilim

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Burak
Oyun için kullanılır mı ses kasma vb fps oyunları daha çok

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,384
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ratings puanı pek iç açıcı değil, 40mm sürücü 90 kusur desibel ses şiddeti vs

Ama siz baya övdünüz.
Corsair hs70 wireless dan iyi bir kulaklık arıyorum
Oradaki galiba ilk versiyonu onla bu farklı.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,384
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

gunesss

80+
hemen size 1 yıllık kullanıcı deneyimi;
eksiler:
1-ses ayarlama tekerleği çoğu kulaklıktaki o kronik soruna sahip, sağ daha az geliyor bir tık alta alınca düzeliyor, ayarlarken alt seviyelerde sağ gidip geliyor
2-bazı usb girişlerinden kasaya takınca kulaklığı açınca bağlanmıyo, çıkarıp takınca düzeliyo, uygun portu bulunca usb uzatıcıyı o porttan çıkartmayın
3-EN ÖNEMLİSİ: Razer THX SPATIAL AUDIO yazılımını satın almazsanız bu kulaklık bir çöp, ben Dolby ile de denedim, aynı performansı vermiyor, THX'i ömürlük alın tüm kulaklıklarınız ile kullanırsınız.
4-kulak padleri çok kirleniyor hacı ya :dd
5- şarj yüzdesi gözükmüyor, ama ihtiyacınız da yok sebebi artılar bölümünde

artılar:
1-hayvani iyi pil performansı
2-THX Spatial Audio ile güzel ses seviyesi
3-mikrofon kaliteli
4-malzeme kaliteli, ben biraz vura kıra kullanırım bana dayandıysa 1 yıl size 3-4 yıl rahat gider
5-hafif, kafa ağrıtmıyor, hyper x cloud 2'den sonra kuş gibi gelmişti

NOT: kulaklığı aldığınız için THX 20 dolardan 10 dolara düşüyor, razer'a mail atınca %50 indirim kodu veriyor

Son düzenleme:

marvexy

80+
eksiler:
1-ses ayarlama tekerleği çoğu kulaklıktaki o kronik soruna sahip, sağ daha az geliyor bir tık alta alınca düzeliyor, ayarlarken alt seviyelerde sağ gidip geliyor
2-bazı usb girişlerinden kasaya takınca kulaklığı açınca bağlanmıyo, çıkarıp takınca düzeliyo, uygun portu bulunca usb uzatıcıyı o porttan çıkartmayın
3-EN ÖNEMLİSİ: Razer THX SPATIAL AUDIO yazılımını satın almazsanız bu kulaklık bir çöp, ben Dolby ile de denedim, aynı performansı vermiyor, THX'i ömürlük alın tüm kulaklıklarınız ile kullanırsınız.

artılar:
3-mikrofon kaliteli
4-malzeme kaliteli, ben biraz vura kıra kullanırım bana dayandıysa 1 yıl size 3-4 yıl rahat gider

NOT: kulaklığı aldığınız için THX 20 dolardan 10 dolara düşüyor, razer'a mail atınca %50 indirim kodu veriyor
Hocam bende de aynı kulaklık var. Hem THX hem Dolby satın aldım. THX oyunlarda aşırı fark ediyor kesinlikle fakat video, film, music gibi gündelik kullanımlarda ben pek fark göremedim. Sizin ayarlarınız nasıl acaba?

The GodFather

80+ Silver
V2X iyi bir ses kartı ya da ses yongası olmadan kötü bir kulaklık. Kablosuz özellik istiyorsan geçilir ama ses konusunda yetersiz geliyorsa al bi tane ses kartı uzun süre götürür.
Ses kartı olarak önerin var mı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ses kartı olarak önerin var mı
Ben Cloud-II'min ses kartını taktım C-II'ye çok yaklaştı o kalite de bir şey bulursan iyi olur ama şunu al diyebileceğim kadar ses kartıdna bilgili değilim.

vladseras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Seras
kulaklık konusunda aşırı bilgim olmadığı için sadece bir kıyaslama adına sormak istiyorum. Razer Barracuda X mi yoksa Steelseries Artics 7p+ mı sizce ?

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Rüveyda Akın
eksiler:

artılar:
3-mikrofon kaliteli

Hocam bağlantıyı nasıl sağlıyorsunuz? Hangi şekilde kullanmayı tercih ediyorsunuz yani ve mikrofon en iyi nasıl çalışıyor?

NOUR1E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Nuri Emir kaygusuz
Top Bottom