Neler Yeni

Öneri Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max vs SS Arctis Nova 7

Hangi kulaklığı almamı önerirsiniz.

• Razer Blackshark V2 Pro 2023

Oylar: 20 47.6%
  • Corsair HS80 Max Wireless

Oylar: 12 28.6%
  • Steelseries Arctis Nova 7

Oylar: 7 16.7%
  • Diğer...

Oylar: 3 7.1%

• Oy kullanan toplam üye
    42

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Sanırsam WC ped alıp Steelseries Arctis Nova Pro Wireless alacağım aldıktan sonra tecrübelerimi sorarsanız paylaşabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merthan İlhan
Sanırsam WC ped alıp Steelseries Arctis Nova Pro Wireless alacağım aldıktan sonra tecrübelerimi sorarsanız paylaşabilirim.
Amazon'da taksit imkanı iyi fakat fiyat çok uçuk. İşin sonunda ben de ona gidiyorum gibi. Bütçeyi aşacak fakat diğerleri kafamda hep soru işareti. Hayırlı olsun geri dönüşlerini merakla bekliyorum.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Amazon'da taksit imkanı iyi fakat fiyat çok uçuk. İşin sonunda ben de ona gidiyorum gibi. Bütçeyi aşacak fakat diğerleri kafamda hep soru işareti. Hayırlı olsun geri dönüşlerini merakla bekliyorum.
Bende amazondan 9 taksite alıcam maalesef bide vade farksız aşırı iyi düzgün satıcı bulmakta zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merthan İlhan
Bende amazondan 9 taksite alıcam maalesef bide vade farksız aşırı iyi düzgün satıcı bulmakta zor
Ben Nova 7 aldım. Sebebi de şuan da amazonda 5600tl 9 ay vade farksız taksit var. Fikrini değiştirir mi bilmiyorum ama diğer cihazları elemiş oldum.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Ben Nova 7 aldım. Sebebi de şuan da amazonda 5600tl 9 ay vade farksız taksit var. Fikrini değiştirir mi bilmiyorum ama diğer cihazları elemiş oldum.
arctis nova pro wireless alıp yanına kumaş gel ped aldım wc marka amazon üzerinden 9 taksite

Son düzenleme:

Owlore

80+
İzlediğim bir videoda 1 yıl kullanan kişi pedlerin çabuk deforme olduğunu ve yırtıldığını söyledi bu doğru mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geldikten sonra tecrübelerinizi benle paylaşırsanız sevinirim ona göre sipariş geçicem bende 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı soruyu sizede sorayım izlediğim bir videoda 1 yıl kullanan kişi pedlerin çabuk deforme olduğunu ve yırtıldığını söyledi bu doğru mu
Ben 2. el aldım wireless modeli var, 1 değil de 1.5 2 yılda padler sıkıntı yaratıyor. Tabi kullanıma da bağlı olarak. Padleri dikişli değil elemanlar direkt yapıştırıcıyla tutturmuş açılıyor kanser oldum.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Ben 2. el aldım wireless modeli var, 1 değil de 1.5 2 yılda padler sıkıntı yaratıyor. Tabi kullanıma da bağlı olarak. Padleri dikişli değil elemanlar direkt yapıştırıcıyla tutturmuş açılıyor kanser oldum.
orjinal ped mi kullanıyorsunuz

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Öncelikle konuyu takip eden varsa diye buraya bir geribildirim bırakacağım kulaklıkla alakalı. Kulaklığı 06.05.2024 tarihinde teslim aldım kutuyu açtığımda gerçekten premium bir his yaşattı bana ürünün kendisi ve kutulaması olsun ardından ürünün kurulumuna geçtim ama şansızlık beni buldu ki ürünün kulaklığın içinde gelen bataryası ölü çıktı ne kabloyla şarj oluyordu ne de deac istasyonu üzerinden şarj oluyordu ve kulaklıkta şarja taktıktan sonra açtığımda ise durmadan ötüyordu ses çıkarıp bende yedek batarya ya geçtim ve sorunum çözüldü ama kulaklığın içinden çıkan batarya hala şarj olmuyordu neyse SteelSeries'den batarya talep ederim dedim daha önce Rival 600 mouse sahiptim ve yan kapakları yapıştırma silikon kapak olduğundan eridiği için 3-4 kere garantiden kapak talebim olmuştu ve SteelSeries Türkiye bu konuda yardımcı olmuştu tekrardan hem SteelSeries globale hem de Türkiye'ye mail attım sağ olsun global 24 saat içinde döndü ama SteelSeries Türkiye hala dönüş sağlamadı ben maili cihaz elime ulaştığı gün attım bugün 09.05.2024 siz düşünün ne kadar ilgili olduklarını hatta gittim Instagram'dan DM attım gene cevap alamadım. SteelSeries globalle görüşmem hızlı sonlandı çünkü satın aldığım yerden destek alabileceğimi söylediler bu konu hakkında ve sorunu çözemeyince bende satıcı firma ile görüştüm. Ürünü bu arada Amazon aracılığı ile Teknobiyotik'ten aldım sağ olsunlar kendileri destek mesajlarına aynı gün içinde dönüş sağladılar ve bana arıza için gerekli bilgileri verdiler bende kargolayıp ürünü bugün geri yolladım ayrıyeten batarya sorunu ile bitmedi olay 08.05.2024 tarihinde ise kulaklığı kullanırken bir anda chatmix özelliğinin çalışmadığını fark ettim önce kabloları çıkarıp taktım Türk mantığı sonrasında kulaklığı aç kapa yaptım yetmedi deaci resetledim PC resetledim uygulamayı aç kapa yaptım gene düzelmedi SteelSeries GG üzerinden daha önce bağlı olduğu gözüken kulaklık bir anda bağlı değil demeye başladı ve bu yüzden sanırsam kulaklığımın chatmixi çalışmıyordu kulaklığı kablolu bağlayıp deneyim dedim gene sorun çözülmedi gider ayak ikinci bir sorunlada karşılaşmış oldum ama şunu söylemeliyim ki ilk iki gün aldığım performanstan aşırı memnundum müzik dinlemek olsun oyunlara özel sonar ayarlaması olsun hatta sonarda sesleri duruma göre ayırıp ona göre ses vermesi olsun aşırı güzel ve rahattı gerçekten 14K paraya verilen hizmeti aldığımı hissettim ama bu zevk kısa sürdü umarım ürün değişir çünkü tüketici haklarıyla uğraşmak istemiyorum 6 ay sürüyor oradan cevap alıp ürünün değişmesi o zamana kadar da ne paranın değeri kalıyor ne de ürünün zevki. Aklınızda olan bir soru varsa cevaplayabilirim bu arada.

Top Bottom