Neler Yeni

Razer Blackshark V2 vs Blackshark v2x vs HyperX Cloud 2

Arda16052

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda İbiş
v2x'i sadece mağazada denedim fazla yorum yapamam. v2 almamın asıl sebebi sünger pedler. deri ped kullanamıyorum ben. bütçeni zorlamak istemiyorsan ve benim gibi deri pedlerle sorunun yoksa v2x alabilirsin. thx'i genelde filmlerde ve müziklerde açıyorum v2'nin ses kartı okadar iyi değil ama işimi görüyor. aralarında 2 kat fiyat farkına değcek fark var mı dersen benim için var özellikle sünger ped ve anakartımın ses kartının kötü olması sebebiyle. senin böyle sorunun yoksa v2x alıp geçebilirsin 600 liran cebinde kalır
sanırım v2x almalıyım birisi 600 birisi 1200tl 2x fiyata değer mi emin değilim. Pazartesi gününe kadar sanırım biraz daha araştırıp + - listesi yapıcam pazartesi de alıırm artık birini (y). ve sanırım v2x te kulağına temas eden kısım sünger bi videoda öyle geçiyodu diye hatırlıyorum

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
sanırım v2x almalıyım birisi 600 birisi 1200tl 2x fiyata değer mi emin değilim. Pazartesi gününe kadar sanırım biraz daha araştırıp + - listesi yapıcam pazartesi de alıırm artık birini (y). ve sanırım v2x te kulağına temas eden kısım sünger bi videoda öyle geçiyodu diye hatırlıyorum
tam bilmiyorum ben deri diye hatırlıyorum. Blackshark v2'ninde kulağa değen kısımları sünger iç kısmı deri belki öyle olabilir

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
v2x'i sadece mağazada denedim fazla yorum yapamam. v2 almamın asıl sebebi sünger pedler. deri ped kullanamıyorum ben. bütçeni zorlamak istemiyorsan ve benim gibi deri pedlerle sorunun yoksa v2x alabilirsin. thx'i genelde filmlerde ve müziklerde açıyorum v2'nin ses kartı okadar iyi değil ama işimi görüyor. aralarında 2 kat fiyat farkına değcek fark var mı dersen benim için var özellikle sünger ped ve anakartımın ses kartının kötü olması sebebiyle. senin böyle sorunun yoksa v2x alıp geçebilirsin 600 liran cebinde kalır
Reis konuyla alakasız ama razer blackshark v2x 450 liraya alınır mı 1.5 yıl garantili sorunsuz

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Blackshark v2 nin v2x'ten farkları
1-thx. zaten kulaklığın asıl alınma sebebi bu yoksa cloud 2 dururken kimse almazdı

2-mikrofon çıkarılabiliyor

3-ses kartı

4-sünger pedleri var v2x'te bu pedler deri

Alcaksan v2 modelini al yani aralarında ciddi farklar var.

cloud 2 eski olmasına rağmen hala taş gibi kulaklık oda üzmez seni ama kullandığı teknolojiler eskimeye başladı mikrofonu çok kötü, bassları çok yoğun veriyor FPS oyunları için bassların yoğun olması en önemli şey ama müzik ve filmde güncel kulaklıklar kadar performanslı değil. Rahatlık olarak ikisindende yana sıkıntın olmasın kulağında olduklarını bile hissetmezsin ama cloud 2 daha esnek ve alüminyum kaplaması var.
Özetle bilgisayar başında sadece fps oyunu oynayan biriysen cloud 2 alınabilir blackshark v2nin oyunlarda cloud 2'yi yakalaması için birçok ayar yapmak gerekiyor. Cloud 2 tak çalıştır mantığında.
Ayarları yapmaya uğraşırsan blackshark v2 günlük kullanım için daha uygun. oyunlardada gayet yeterli. v2 hakkında aklına takılan bir soru olursa sorabilirsin ben cloud 2 yerine v2 alınması taraftarıyım yinede tercih senin
Hocam hala burada mısınız yardımcı olsanız 1 2 spru sorsam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,382
Üyeler
141,828
Son üye
nippepw
Top Bottom