Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Blackshark v2 X ve ses kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Usta
Merhaba birkaç gün önce razer blackshark v2 kulaklığını aldım kendi ses kartı yok ve jack girişli mikrofon kalitesi iyi fakat discord da vs sıkıntı yaşıyorum.Jack girişli olduğu için razer synapse de kullanamıyorum.Dahili bir ses kartı alsam razer synapse i kullanabilir miyim?

CorteX881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ömer
Merhaba birkaç gün önce razer blackshark v2 kulaklığını aldım kendi ses kartı yok ve jack girişli mikrofon kalitesi iyi fakat discord da vs sıkıntı yaşıyorum.Jack girişli olduğu için razer synapse de kullanamıyorum.Dahili bir ses kartı alsam razer synapse i kullanabilir miyim?
evet kullanabilirsiniz

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
V2 lerde ses kartı var sende niye yok, Nvidia broadcast indir onla dene bir de

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
Ses kartını Razer marka alırsanız programını kullanabilirsiniz, mesela Razer Blackshark v2 USB 7.1 modelinin ses kartını alırsanız kullanırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Usta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
programı geçtim mikrofon açısından çok sıkıntı yaşıyorum,anakartım b450 m2h şu usb ses kartını alamaya düşünüyorum nasıl olur

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses kartını Razer marka alırsanız programını kullanabilirsiniz, mesela Razer Blackshark v2 USB 7.1 modelinin ses kartını alırsanız kullanırsınız.

bir kaç blackshark v2 x kullanıcısı da bunu kullanıyormuş ve mikrofonun gayet iyi çalıştığını yazıyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,146
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll
Top Bottom