Neler Yeni

Yardım Razer BlackShark v2x 7.1 Program Sorunu

ahmtcn37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmetcan üzümcü
Razer BlackShark V2x kulaklığı aldım. Razer sitesinden aktivasyon kodunu alıp 7.1 surround programına girdim. 7.1i aktif ettiğimde soldaki ses çıkışlarından 7.1 olanları seçtiğimde hiç bir şekilde ses gelmiyor. Normal hoparlörü seçince tekrar ses gelmeye başlıyor. Sorun neyden kaynaklı olabilir? Bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim.

1701357223079.png

sSeNCeRr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Sencer YÜRÜKER
Razer BlackShark V2x kulaklığı aldım. Razer sitesinden aktivasyon kodunu alıp 7.1 surround programına girdim. 7.1i aktif ettiğimde soldaki ses çıkışlarından 7.1 olanları seçtiğimde hiç bir şekilde ses gelmiyor. Normal hoparlörü seçince tekrar ses gelmeye başlıyor. Sorun neyden kaynaklı olabilir? Bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Alıntıyı görüntüle
Sağdaki fotoğraf ta ünlü işareti var onu secmemissin demektir digerlerini dene

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
7.1 Surround Sound programındaki ünlemin yanından 7.1 Surround Sound seçeceksin. Soldanda 7.1 Surround Sound seçersen sorunun çözülmesi gerekir.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk

Alıntıyı görüntüle
ses te 2. sırada olan 7.1 olanı seçmelisin. v2 kullanıyorum ama x modeli hakkında pek bilgim yok

ahmtcn37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmetcan üzümcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1701359763922.png

Bu şekilde seçili olduğunda hiç bir şekilde ses gelmiyor ve spotifyda aşağıdaki hatayı veriyor. Birde şöyle bir sorun var herhangi bir yerden şarkı açınca mikrafondan şarkı sesi de gidiyor ve discordda ses yankılı oluyor. Kulaklık arızalı olabilri mi?

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Top Bottom