Neler Yeni

İnceleme Razer Deathadder V2 Inceleme

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Merhaba herkese,
Bugün Itopyadan aldığım Mouse 2 hafta sonra elime ulaştı. Bu Mouse'u çok beğendiğim için bir incelemesini yapmak istedim ayrıca ismini hatırlamıyorum ama birisi de benden istemişti.

Inceleme içeriği: -Kutusu ve görselleri, -Ergonomi, -Eski Razer Mouselara kıyasla çok geliştirilmiş olması, -Sevdiğim ve sevmediğim yanları

Mouse Görselleri:
IMG_1531.jpg
IMG_1530.jpg
IMG_1529.jpg
IMG_1526.jpg
IMG_1527.jpg
IMG_1528.jpg

Ergonomi:

Öncelikle, Benim elim ne çok büyük ne çok küçük ölçümüme göre benim elim 18 cm. Mouse benim eline açıkçası tam oturdu daha büyük bir el ile boyut sıkıntısı yaşanabileceğini düşünüyorum. Eğer daha büyük bir eliniz varsa ve bu Mouse'u almayı düşünüyorsanız tuşlara parmağınızın uçlarıyla basmak zorunda kalabileceğinizi söylemek isterim. Ben daha önce hem Logitech G402 hem de Razer Mamba Tournament Edition kullandım aralarında hem en ucuz (Indirim ile 350 TL) hem de en rahat kullandığım mouse bu oldu rahatlık açısından kesinlikle öneririm. FPS oyunları için ideal olduğunu düşünüyorum.

Diğer Razer ve Logitech Mouse ile karşılaştırması:

Yukarıda belirttiğim gibi ben daha önce Razer Mamba Tournament Edition ve Logitech G402 kullanıyordum. Razer Mamba Tournament edition ile çok fazla sorun yaşamıştım hem sensörü bozulmuştu hem de scroll wheel bozulmuştu en son tek çalışan kısmı RGBleri idi. Bu mouse çok daha kaliteli ve malzemeden kısılmamış duruyor sensörden zaten çok memnun kaldım. Zaten Razer Focus+ sensör kullanıyor. Bu sensör Razerın en yeni ve geliştirilmiş sensörü. çok akıcı ve hızlı bir şekilde FPS oyunlarında ani hareketler yapılıyor. G402 ile hemen hemen aynı fiyata denk geldi bu Mouse ve her yönden G402'den daha iyi. Bir kere çok daha rahat ve sensörü ve hissiyatı/malzemesi çok daha güzel hisettiriyor. Tekrar inidirime girerse bu mouse G402 fiyatına düşünmeden Razer alın.

Sevdiğim yanları:
Kablosu çok güzel hem esnek hem de dikişli bir kaplaması var hem çok hoş duruyor hem de hareketi engellemiyor.
Sensörünü çok beğendim.
Razer Viper Ultimate ile çok yakın kalitede sensörler kullanıyor.
Ergonomi ve tutuş hissiyatı olarak kullandığım en iyi mouse.
Geliştirilmiş Mouse ayakları ile Mousepad üzerinde çok güzel kayıyor.
RGB'nin Mystic Light ile uyum halinde çalışabiliyor olması.

Sevmediğim yanları:
Scroll Wheel biraz fazla sert. Çevirmesi için biraz fazla güç gerekebiliyor.

Bu incelemenin sonuna geldik. Bu benim ilk yazdığım incelemeydi. Hatam olduysa lütfen uyarın düzelteyim. Ayrıca tüm sorulara da açığım.

Iyi forumlar. :)

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhaba herkese,
Bugün Itopyadan aldığım Mouse 2 hafta sonra elime ulaştı. Bu Mouse'u çok beğendiğim için bir incelemesini yapmak istedim ayrıca ismini hatırlamıyorum ama birisi de benden istemişti.

Inceleme içeriği: -Kutusu ve görselleri, -Ergonomi, -Eski Razer Mouselara kıyasla çok geliştirilmiş olması, -Sevdiğim ve sevmediğim yanları

Mouse Görselleri:
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ergonomi:

Öncelikle, Benim elim ne çok büyük ne çok küçük ölçümüme göre benim elim 18 cm. Mouse benim eline açıkçası tam oturdu daha büyük bir el ile boyut sıkıntısı yaşanabileceğini düşünüyorum. Eğer daha büyük bir eliniz varsa ve bu Mouse'u almayı düşünüyorsanız tuşlara parmağınızın uçlarıyla basmak zorunda kalabileceğinizi söylemek isterim. Ben daha önce hem Logitech G402 hem de Razer Mamba Tournament Edition kullandım aralarında hem en ucuz (Indirim ile 350 TL) hem de en rahat kullandığım mouse bu oldu rahatlık açısından kesinlikle öneririm. FPS oyunları için ideal olduğunu düşünüyorum.

Diğer Razer ve Logitech Mouse ile karşılaştırması:

Yukarıda belirttiğim gibi ben daha önce Razer Mamba Tournament Edition ve Logitech G402 kullanıyordum. Razer Mamba Tournament edition ile çok fazla sorun yaşamıştım hem sensörü bozulmuştu hem de scroll wheel bozulmuştu en son tek çalışan kısmı RGBleri idi. Bu mouse çok daha kaliteli ve malzemeden kısılmamış duruyor sensörden zaten çok memnun kaldım. Zaten Razer Focus+ sensör kullanıyor. Bu sensör Razerın en yeni ve geliştirilmiş sensörü. çok akıcı ve hızlı bir şekilde FPS oyunlarında ani hareketler yapılıyor. G402 ile hemen hemen aynı fiyata denk geldi bu Mouse ve her yönden G402'den daha iyi. Bir kere çok daha rahat ve sensörü ve hissiyatı/malzemesi çok daha güzel hisettiriyor. Tekrar inidirime girerse bu mouse G402 fiyatına düşünmeden Razer alın.

Sevdiğim yanları:
Kablosu çok güzel hem esnek hem de dikişli bir kaplaması var hem çok hoş duruyor hem de hareketi engellemiyor.
Sensörünü çok beğendim.
Razer Viper Ultimate ile çok yakın kalitede sensörler kullanıyor.
Ergonomi ve tutuş hissiyatı olarak kullandığım en iyi mouse.
Geliştirilmiş Mouse ayakları ile Mousepad üzerinde çok güzel kayıyor.
RGB'nin Mystic Light ile uyum halinde çalışabiliyor olması.

Sevmediğim yanları:
Scroll Wheel biraz fazla sert. Çevirmesi için biraz fazla güç gerekebiliyor.

Bu incelemenin sonuna geldik. Bu benim ilk yazdığım incelemeydi. Hatam olduysa lütfen uyarın düzelteyim. Ayrıca tüm sorulara da açığım.

Iyi forumlar. :)
güzel inceleme ellerine sağlık

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Cidden sevilmeyecek bir mouse değil. 😍

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Razer Viper Mini aldıktan sonra tereddüte girdim acaba alsamıydım diye hala daha düşünüyorum bunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnceleme güzel olmuş eline sağlık yazmayı unutmuşum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,198
Üyeler
140,615
Son üye
vatisch
Top Bottom