Neler Yeni

Razer Kaira X PS5 Kablolu Kulaküstü Gaming Kulaklık (SEPETTE 1900TL)

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Yunus Şahin
Orası öyle tabi tercih meselesi birazda. Bu fiyata alınacak kablosuz kulaklığın kalitesi bunun gibi iyi olmaz bence.

Araştırdım da her jak girişli uyumlu olur diyenler var. Eğer öyleyse bu fiyata daha iyi ürün bulunur diye tahmin ediyorum hocam.

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Şahin
Kablosuzunu ve dualsense şarj istasyonunu sarı sitede 2200 lira civarına satıyorlar sıfır şekilde kablosuz isteyenler o şekilde çok ucuza gelir 1900 liraya satılmıştı bir kaç hafta önce

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf
PC için iyi midir ?
8 aydır kullanıyorum. Eğer yüksek ses takıntın yoksa gayet güzel bir kulaklık. Ben UGreen markasının mikrofon ve kulaklık ayrıştırıcısıyla kullanıyorum pcde. Arkadaşım bu fiyata logitech'in kulaklığını aldı temassızlık yapıyor logitech. Benimkini misafir çocukları dağa taşa fırlatmasına rağmen sağlam duruyor. O testten geçti :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun mıkrofonu rezaletti diye hatırlıyorum
mici gayet iyi bu arada. Tek sorunu yemek yerken karşı tarafla aynı masadaymışız gibi oluyor. 10 defa öksürsem hapşırsam hiçbiri gitmiyor garip bi mic :DD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu kulaklığı pedlerinden dolayı tercih ettim. Steelseries Arctisi de bu fiyat bandına bulabilirsin. Ayrıca Steelseriesin mici takılıp çıkartılabiliyor.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,221
Üyeler
154,198
Son üye
JazRest
Top Bottom