Neler Yeni

🔥İndirim REDMİ PAD PRO 6/128 GB KLAVYE+KALEM HEDİYELİ 9999

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
uğur demirel
yurtdışına 230 euro dan satılıyo amazonda mesela videolarda hep 6/128gb üzerinden test yapmışlar ve 60fps pubg veriyor dediğin gibi ama ben oyun için almayacaktım zaten ofis gündelik takılıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka samsung kötü demiyorum güzel zaten ben poco pad ile s9fe nin arasında kalmıştım ama bu böyle set halinde indirime girince ilgimi çekti dediğim gibi karar senin ben daha bulamam diye aldım
oyun için uygun 15 16 bin varmıdır 120 fps veren tablet

nifadax

80+
bende onu düşünuyorum şimdi buna bide şarj aleti lazım 45 w lik nerden baksan 450 500 tl de o
aynen öyle samsung da batarya çıkmıyo xiaomi bu yönden işte bataryasını falan koyuyo içine ama sadece batarya için de xiaomi alınmaz araştır kanka 120hz alıyosun 10 kya full setli diğer türlü 90hz s9fe ler

eravinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Eray
Bence Xiaominin kağıt üstündeki özelliklerine odaklanmayın, Android tabletlerde zaten aşırı bir tablet ui yok ama hiç değilse bu konuya önem veren Samsung TAB veya İpadOS kullanan İpadlere yönelin

nifadax

80+
Bence Xiaominin kağıt üstündeki özelliklerine odaklanmayın, Android tabletlerde zaten aşırı bir tablet ui yok ama hiç değilse bu konuya önem veren Samsung TAB veya İpadOS kullanan İpadlere yönelin
dediğiniz gibi ama 10k altı samsung a9+ alacağıma bunu tercih ettim yani eski model samsung da diyebilirsiniz ama işlemcisi olarak bu daha önde. Çok xiaomi övücüsü değilim sadece kampanyasından dolayı dikkatimi çekti yoksa evdeki her ürün samsung ama bir de bunu deneyelim

WhoCares

80+ Gold
aynen öyle samsung da batarya çıkmıyo xiaomi bu yönden işte bataryasını falan koyuyo içine ama sadece batarya için de xiaomi alınmaz araştır kanka 120hz alıyosun 10 kya full setli diğer türlü 90hz s9fe ler
bugun yarin gelir seninki bakalım deneyimlede ona göre bende seçenekler arasına eklim :kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,538
Üyeler
152,075
Son üye
bjkjjjjj
Top Bottom