Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] Bitexen Borsası ile 150₺ Kazan ! (Kimlikli)

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Orkun
götürebilecekleri kadar götüremezler hocam, çok fazla satış emri girildiği için dehşet bir şekilde değer kaybediyor. daha 5-6 ay önce bu coin'in tanesi 34₺ydi
Doğrudur ancak şu anda bu kampanya Bitexen e feci bir şekilde para akışı sağlıyor.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

batuu123

80+ Bronze
ben bu milletteki tc kimlik falan verme korkusunu hala anlamadım zaten mernis kayıtları 13 yasındaki cocugun bile elinde var tüm verilerine herkes erişebiliyor 150tl kazanmak yerine korkuyorsun çok garip millet gerçekten kime sorsam yapmadı bende ailemi kayıt ettim 8x130tl temiz

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
ben bu milletteki tc kimlik falan verme korkusunu hala anlamadım zaten mernis kayıtları 13 yasındaki cocugun bile elinde var tüm verilerine herkes erişebiliyor 150tl kazanmak yerine korkuyorsun çok garip millet gerçekten kime sorsam yapmadı bende ailemi kayıt ettim 8x130tl temiz
Forumun geneli çocuk hocam, bu tip şeylerden korkuyor. forumun çoğuna sorsan KYC nedir diye cevap veremezler. her borsanın bunu istediğini bilmiyorlar.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Hocam 15 saat oldu hala onaylanmadı ne zaman onaylanır?
Onaylandı mı hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu farkında bile değil bunların o yüzden. Yemek Sepetinden korkanlar 5-6 sene önce 50 milyon kişinin tüm MERNİS bilgilerinin Anonymous tarafından sızdırıldığının farkında dahi değiller. Kaldı ki günümüzde ki tüm vatandaşların yine T.C No'dan tutun birçok bilgisine sigorta panellerini hostlayan cihazlara rat yedirerek bilgiler çalınıyor. Yani bir acente girişinde tüm Türkiye'ye erişebiliyorlar. Hele bir de API veya Data'ya dönüştürdüler mi bunu tüm Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarının bilgileri ellerine geçiyor. Fakat sadece bununla kalsa iyi. ÖSYM ve Sağlık bakanlığı giriş panelleride yine çoktan sızdırıldı ve data haline getirildi. Aynı şekilde hukuk bakımından savcı ve avukatların kullandığı cihazlara rat yedirilerek yine bilgiler elde edilebiliyor ve çekilebiyor.

Yani sorun bir yerde değil her yerde, ki eminim birkaç ay önce yemek sepeti geriliminde tedirgin olanların %95'i bu bilgilerden haberdar dahi değil.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
@zerolite Kanka adres onaylandı da kimlik yaklaşık 24 saat olacak hala onaylanmadı sence ne zaman onaylanır?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
@zerolite Kanka adres onaylandı da kimlik yaklaşık 24 saat olacak hala onaylanmadı sence ne zaman onaylanır?
Yarın onaylanır diye düşünüyorum

Ufak bir NOT: Adres ve Kimlik onayı doğrulanıp hala para alamamış kişiler müşteri tanıma formunu yapmaları lazım 30 saniye anket tarzında bir şey dostlar

Son düzenleme:

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
halil
Beyler şuan yapsam gelir mi par aona göre yapcam

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
yahya batu bakaray
Yarın onaylanır diye düşünüyorum

Ufak bir NOT: Adres ve Kimlik onayı doğrulanıp hala para alamamış kişiler müşteri tanıma formunu yapmaları lazım 30 saniye anket tarzında bir şey dostlar
Adres kısmına attığım şey 3 gün sonunda onaylanmadı tam olarak nereyi atmam lazım

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası