Neler Yeni

Replika ayakkabı almalı mıyım?

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Aslında orijinal almaya imkanım var ama orijinal de olsa maksimum 1 yıl gidiyor ayakkabı ayağımda. Replika ayakkabı da denedim satan bir yerde pek aman aman farkı da yok rahatlık açısından. Hayatımda hiç replika ayakkabı giymedim sizce alınır mı?

hikoo

80+ Bronze
Dostum ayakkabida ucuza kacilmaz, dandik ayakkabi adamin ayagini mahveder.

şahin doğan

80+ Platinum
Malzeme kalitesi dışında rahatlık, ergonomi açısından pek bir şey kaybetmezsin. Standart ayakkabılarda pek sağlıklı değil zaten ayak şekli açısından.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben replika alacağıma Kinetix, Slazenger, Jump tarzı markaların ayakkabılarını tercih ederdim.
Maddi durumum olmadığı için almıyorum değil. Orijinal alsam da almasam da 1 yıl gidiyor maksimum arada çok kalite farkı olmuyorsa ona göre replika alacağım.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Salih ÇARDAK
Maddi durumum olmadığı için almıyorum değil. Orijinal alsam da almasam da 1 yıl gidiyor maksimum arada çok kalite farkı olmuyorsa ona göre replika alacağım.
Replika ayakkabılar genel olarak atık, artık malzemeden yapılan çöp ayakkabılar

raygor1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Recep Aygör
Replika ayakkabı alınmaz dostum ne olursa olsun orjinal almak en mantıklısı imkanın da varken.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malzeme kalitesi dışında rahatlık, ergonomi açısından pek bir şey kaybetmezsin. Standart ayakkabılarda pek sağlıklı değil zaten ayak şekli açısından.
Daha önce kullandın mı acaba?

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Aslında orijinal almaya imkanım var ama orijinal de olsa maksimum 1 yıl gidiyor ayakkabı ayağımda. Replika ayakkabı da denedim satan bir yerde pek aman aman farkı da yok rahatlık açısından. Hayatımda hiç replika ayakkabı giymedim sizce alınır mı?
Hocam almayın aldırmayın. Ben replika ayakkabı kullanan biriydim son 1 seneye kadar. Büyük sağlık sorunlaraına yol açabiliyor, genetikle de alakalı fakat taban çökmesi yaratıp bir çok hayalinize engel oalbilir

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
Yok alınmaz ayağındaki ayakkabı sana max 1 sene gidiyorsa farklı daha sağlam markalar deneyebilirsin. Bence ayakkabıda görsellikten çok rahatlığa, konfora önem verilmeli seçimini de buna göre yapmalısın. Replika ayakkabı giyecegime Kinetix Lumberjack tarzı ayakkabı giyerim.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Hocam almayın aldırmayın. Ben replika ayakkabı kullanan biriydim son 1 seneye kadar. Büyük sağlık sorunlaraına yol açabiliyor, genetikle de alakalı fakat taban çökmesi yaratıp bir çok hayalinize engel oalbilir
Ne gibi sağlık sorunuyla karşılaştınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok alınmaz ayağındaki ayakkabı sana max 1 sene gidiyorsa farklı daha sağlam markalar deneyebilirsin. Bence ayakkabıda görsellikten çok rahatlığa, konfora önem verilmeli seçimini de buna göre yapmalısın.
Hayatımda nike ve adidas haricinde hiç ayakkabı kullanmadım ama dediğiniz gibi rahatlıktan çok görsele önem vererek alıyorum ayakkabıları.

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Utku
air force gibi ayakkabıları instagramda airmamba expose wear tarzı yerlerden öneririm

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Ne gibi sağlık sorunuyla karşılaştınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayatımda nike ve adidas haricinde hiç ayakkabı kullanmadım ama dediğiniz gibi rahatlıktan çok görsele önem vererek alıyorum ayakkabıları.
Sana önerim rahatlık istiyosan Skechers, sağlamlık istiyorsan adidas terrex modelleri,ama hem şık hem sağlam hem rahat ayakkabı istiyorsan kesinlikle Nike ve Jordan (replika ayakkabı iş yerinde kullanıyordum çabuk kirlendiği ve temizlemeye üşendiğim için pek sorun yaşamadım ayak sağlığı açısından ama günlük kullanım için bir ayakkabı alıncaksa orjinal olmalı bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
990,825
Üyeler
156,682
Son üye
yesim57
Top Bottom