Neler Yeni

REZİLLİK son internet alışverişim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Burda msi’ın yapacak bir şeyi yok, Vatan zararınız kadar kupon vermesi hoş olurdu ama nerede öyle düşünceli firma

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Vatan bilgisayar online satışlarını yaptığı ürünleri şubelerinden de gönderiyor. Yani siz ürün aldınız o an stok Antalya mağazasında var ve onlarda paketi hazırlayıp kargoya veriyorlarsa faturası kesiliyor. Anakart stoğu konusunda bakılıyordur ve faturası kesilmemiştir. Diğer ürünler hemen hazırda kargolanacak olanlardır ve faturası kesilmiştir.
Hayır hepsi sistemde aynı anada kargoya düştü ve anakart daha önce kargoya verimesine rağmen en son o geldi

GirayHan

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar ayın 18 inde gece saat 2-3 sıralarında vatan bilgisayar dan
1adet kasa
1 âdet anakart
1 adet ise psu aldım

Şimdi buraya kadar her şey normaldi sabah oldu 19 Kasım günü bana kasa ve psu nun faturası geldi ama MSI anakart faturası gelmedi ve o gün msi kampanyasının son günüydü vatan bilgisayarı aradım gün içerisinde gelecek dediler sonra bı 3 saat geçti tam saat 7 de bidaha aradım akşam yedide dediler işte bugün gelemdiyse yarın gelir siz faturanızı atın MSI sizle ilgilenir dediler kabul eder dediler ve bede tamam dedim yazdım bilgilerimi MSI başvuru yolladım ve bugün sonuç geldi ama geçersiz olarak geldi neden çünkü faturası 3 gün geç yazılan anakart tan dolayı MSI yazıyorum bizim alakamız Yok diyor vatan bilgisayara yazıyorum halla MSI yardımcı olur diyor size tavsiyem
Bu iki küçük markadam
@MSI TÜRKİYE
@VATAN Bilgisayar dan
Uzak durun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yapmalıyım arkadaşlar
faturayı 7 gün yasal süre içinde düzenleme zorunlulukları var. bir şey yapamazsın. İhmal sayılmaz.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Vatan bilgisayar online satışlarını yaptığı ürünleri şubelerinden de gönderiyor. Yani siz ürün aldınız o an stok Antalya mağazasında var ve onlarda paketi hazırlayıp kargoya veriyorlarsa faturası kesiliyor. Anakart stoğu konusunda bakılıyordur ve faturası kesilmemiştir. Diğer ürünler hemen hazırda kargolanacak olanlardır ve faturası kesilmiştir.
Ve burada da kargo fotoğrafları var ürün 2 hafta sonra geldi ve hayla kargoda gözüküyor ve 1-3 gün olan dağıtım bana 4 Aralık'ta dün geliyor

faturayı 7 gün yasal süre içinde düzenleme zorunlulukları var. bir şey yapamazsın. İhmal sayılmaz.
Ama düzenleme bu fatrua bana göre bilerek geç basıldı

Ekler

• Screenshot_2023-12-05-16-29-59-121_com.vatanbilgisayar.vatan-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-05-16-29-59-121_com.vatanbilgisayar.vatan-edit.jpg
    133.2 KB · Hit: 40
  • Screenshot_2023-12-05-16-29-42-940_com.vatanbilgisayar.vatan-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-05-16-29-42-940_com.vatanbilgisayar.vatan-edit.jpg
    90.3 KB · Hit: 42
Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Ve burada da kargo fotoğrafları var ürün 2 hafta sonra geldi ve hayla kargoda gözüküyor ve 1-3 gün olan dağıtım bana 4 Aralık'ta dün geliyor

Ama düzenleme bu fatrua bana göre bilerek geç basıldı
firma sana göre çalışmaz kanuna göre çalışır. fatura kesmek için yasal süreleri 7 gündür. 7.günde de kesebilirler 3. günde de bu firmaya kalmış bir insiyatif

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Konuyu okuduktan sonra MSİ ve Vatan Bilgisayarın haksız olduğu bir durum yok. Daha önce almış olsaydın bu tarz sorunlar yaşamazdın sanırım.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
olamaz msı artık senden uzak durucam :D
satın aldın mağzanın sorununu msı nasıl maal etiğin anlamadım msı en doğrusunu demiş bizim sorunumuz değil vatandan aldın sana geç verdikleri için faturayı onların sorunu msı faturası olmadı için bilemez senin 1 ay veya 1 yıl 1gün önce aldını

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Ürünü 18'inde alman faturanın 18'inde kesileceği anlamına gelmiyor ama. Yukarıda arkadaşın dediği gibi farklı stok şubelerinden kargo gönderimi yapıyorlarsa daha geç kesilmiştir. Yada 7 günlük düzenleme süresi içinde olduğu için istediği zaman kesmek istemiştir. O gün kesilmemesi için birçok sebep var.

Ayrıca çok yüksek ihtimalle konu başlığında belirttiğin şeyi yapmayıp alışverişlerine devam edeceksin çünkü sistem bunu gerektiriyor.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Ürünü 18'inde alman faturanın 18'inde kesileceği anlamına gelmiyor ama. Yukarıda arkadaşın dediği gibi farklı stok şubelerinden kargo gönderimi yapıyorlarsa daha geç kesilmiştir. Yada 7 günlük düzenleme süresi içinde olduğu için istediği zaman kesmek istemiştir. O gün kesilmemesi için birçok sebep var.

Ayrıca çok yüksek ihtimalle konu başlığında belirttiğin şeyi yapmayıp alışverişlerine devam edeceksin çünkü sistem bunu gerektiriyor.
Ama işte kargoya verildi dedi 10dk sonra iki fatura mail olarak geldi anakarta kargoya verildi ama onun maili gelmedi kargoya verilen bir ürün nasıl faturası değiştirilecek onu anlamadım

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

Gözlemci⚔️

80+ Bronze

Yooo bidaha Vatan bilgisayar dan alışveriş yapmiyacam aldığım ürünlerinde iade edicem

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,810
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom