Neler Yeni

REZİLLİK son internet alışverişim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yiğithan
Ben kendi yaşadığım olaylardan dolayı diyorum. 3 kere parça aldım üçüde sıkıntılı çıktı ve para iadesi yapmadılar sadece birinde aynı paraya farklı bir şey almamı sağladılar. Bi ara anakart aldım direk bozuk ne değişim ne para iadesi hiç bir şey yapmadılar.

Aynı şey kuzenimin başınada geldi hem bozuk ürün satıyorlar hemde değişim vs olmuyor. Birdaha vatandan bir şey almam
Ben sorunsuz kullanıyorum benim başıma bir şey gelmedi Allah'tan bidahakine uzak durmaya çalışırım gerçi son zamanlarda itopyadan,gaming genden ... Alıp sorun yaşayanlarıda görüyorum Trendyol vb. Hiç girmiyorum vatanda sorunluysa nereden PC alacağız adam akıllı mağaza yokmu memlekette

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Ben sorunsuz kullanıyorum benim başıma bir şey gelmedi Allah'tan bidahakine uzak durmaya çalışırım gerçi son zamanlarda itopyadan,gaming genden ... Alıp sorun yaşayanlarıda görüyorum Trendyol vb. Hiç girmiyorum vatanda sorunluysa nereden PC alacağız adam akıllı mağaza yokmu memlekette
Ben hazır sistem almam şahsen 2k daha koyup kendim toplarım. İncehesap, amazon ve hepsiburada (kendi satıcısı) buralardan ürün alıyorum.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Vatandan magazaya birebir gidip elden aldigim hicbir urunde sorun yasamadim ben sahsen. Hatta yakin zamanda 13600KF alicam, isin garibi suan piyasadaki en ucuz fiyat Vatanda bu islemcinin. Gidip magazadan elden alicam. Garip. :D

rimuru16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
En al
Bişey sorucam iade olayı nedir? Ben komple msi sistem almıştım yazın faturası falanda duruyor?

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Uygunsuz davranış
Aynı kargodan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya knk tamam medeniyeti senden öğrenecek degilim burda bir seviyesiz varsa oda seni yetiştirenler *
Sen böyle kıdurdukça daha çok zevk alıyorum. Hadi git biraz da annenin göğüslerinde ağla. Hadi bak git işine uzaaa. Okumayı öğren ondan sonra forumlarda takılmaya başlarsın.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Vatan pc nin saçmalığı, Msi ne yapsın

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Sen böyle kıdurdukça daha çok zevk alıyorum. Hadi git biraz da annenin göğüslerinde ağla. Hadi bak git işine uzaaa. Okumayı öğren ondan sonra forumlarda takılmaya başlarsın.
Tamam canım bitisin birazda senin annenin göğüslerinde ağlarım

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Halit Efe Kaplan
konu anne ğöğüslerine gitmiş ağa hadi bakalım sonunda baba t... larına kadar gıdıcekmı konu :D

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
yağız ahmet özdemir
Merhaba arkadaşlar ayın 18 inde gece saat 2-3 sıralarında vatan bilgisayar dan
1adet kasa
1 âdet anakart
1 adet ise psu aldım

Şimdi buraya kadar her şey normaldi sabah oldu 19 Kasım günü bana kasa ve psu nun faturası geldi ama MSI anakart faturası gelmedi ve o gün msi kampanyasının son günüydü vatan bilgisayarı aradım gün içerisinde gelecek dediler sonra bı 3 saat geçti tam saat 7 de bidaha aradım akşam yedide dediler işte bugün gelemdiyse yarın gelir siz faturanızı atın MSI sizle ilgilenir dediler kabul eder dediler ve bede tamam dedim yazdım bilgilerimi MSI başvuru yolladım ve bugün sonuç geldi ama geçersiz olarak geldi neden çünkü faturası 3 gün geç yazılan anakart tan dolayı MSI yazıyorum bizim alakamız Yok diyor vatan bilgisayara yazıyorum halla MSI yardımcı olur diyor size tavsiyem
Bu iki küçük markadam
@MSI TÜRKİYE
@VATAN Bilgisayar dan
Uzak durun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yapmalıyım arkadaşlar
Bi daha vatandan alışveriş yapmiyacagim beni bilgilendirdiğin için sağol dostum vatan pc yede boykot uygulayacağım kahrolsun vatan pc kahrolsun msi hepsinin ürünleri yerin dibine batsın

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Aaa sen konuyu açan veletmişsin. Ben seni başkası sanıyordum. Aynen sana faturanı geç kesti diye en kötü satıcı vatan bilgisayar, geç kesilen faturayı kabul etmiyor diye en kötü marka MSI, aynen aynen haklısın. Vatan küçük satıcı, MSI küçük marka. Çünkü dünya senin tecrübelerinden ibaret. Hadi git bütün forumlarda vatanı ve msi'i kötüleyerek ağla. Elinden daha fazlasını yapmak da gelmez zaten. Bu arada annenin göğüsleri gözyaşlarıyla ıslanmışken ayrı güzel oluyormuş. Bundan sonra önce seni ağlatarak ıslanmasını sağlıcam.

Ek: avukat olarak sana bir kaç öneride bulunacaktım da iyi ki bulunmamışım. Vatan'ın faturayı düzenlemek için 2 haftalık zamanı var o yüzden usulsüz bir işlem yok. Sen memnun değilsin diye markaları kötülemen hiçbir şey değiştirmiyor, senin kötülemeni de kimse umursamıyor emin olabilirsin. Ben cayır cayır alışverişimi yapmaya devam ediyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom