Neler Yeni

Çözüldü✓ Rival 3 ten rog kerise gecilir mi

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
Rog klavyeler gerçekten güzel ve uzun ömürlü. Bütçede sıkıntı yoksa kesinlikle değer fakat rog keris konusunda hata yapmışsınız.Umarım sorun yaşamazsınız ben yaşadım çünkü bir an önce elden çıkarmak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steelseries klavyelerin gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum.Oyuncu farelerinin de aynı şekilde.Çok daha düşük fiyata muadilini bulmak mümkün ama seçim size kalmış tabii ki. :)

Eğer ROG KERIS istiyorsan garantiden değişecek sıfır 2025 Mayıs garantili KERIS'i satabilirim dostum. Fiyatta anlaşırsak. :)
Valla aldim hocam sen fiyat olarak ne isteyecektin keşke baştan deseydin uygunsa alırdım yani 😀 rog scope aldım klavye 1100 tl iyi midir

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gökberk Okçu
Valla aldim hocam sen fiyat olarak ne isteyecektin keşke baştan deseydin uygunsa alırdım yani 😀 rog scope aldım klavye 1100 TL iyi midir
Klavyeyi bedavaya almışsın, garantisi var mı? Fareyi 1000₺'ye verirdim eğer iade etme şansın varsa opsiyonlayayım sana. 😂

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
Klavyeyi bedavaya almışsın, garantisi var mı? Fareyi 1000₺'ye verirdim eğer iade etme şansın varsa opsiyonlayayım sana. 😂
Garanti yok ama hiç kullanılmamış gibi bütün içeriği tam umarım sıkıntı çıkmaz şans artık. Fareyi 650 ye aldım Kasım itopya faturalı 2 yıla yakın garantili bence iyi ya bozulursa rival 3 ile devam ederim yedeğe atayım dursun . Gm08 vardı yedekte kapalı kutu onuda satarım artık 😀

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gökberk Okçu
Garanti yok ama hiç kullanılmamış gibi bütün içeriği tam umarım sıkıntı çıkmaz şans artık. Fareyi 650 ye aldım Kasım itopya faturalı 2 yıla yakın garantili bence iyi ya bozulursa rival 3 ile devam ederim yedeğe atayım dursun . Gm08 vardı yedekte kapalı kutu onuda satarım artık 😀
Farede bozulma gibi bir durum olmaz fakat bahsettiğim kablo sıkıntısı var. Garantiyle uğraşıp durmazsın umarım. Güle güle kullan dostum.

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
Farede bozulma gibi bir durum olmaz fakat bahsettiğim kablo sıkıntısı var. Garantiyle uğraşıp durmazsın umarım. Güle güle kullan dostum.
Eyvallah sağol hocam kablo ne sikinti olabilirki devamli sabit birsey sonuçta

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gökberk Okçu
Eyvallah sağol hocam kablo ne sikinti olabilirki devamli sabit birsey sonuçta
Klavye olsa neyse de fareyle oyun oynarken kablo sürekli temas halinde zeminle. Bu da zamanla aşınmalara sebep oluyor ve Asus ROG KERIS'in kablo kalitesi vasatın da vasatı. 5 ayda sorun yaşadım diyorum üstelik ROG paracord kablo olacak bir de . 4 sene Logitech G300S kullandım onun kablosu plastik olmasına rağmen 4 sene sonunda temassızlık olmuştu bende. ROG KERIS'ten bu yüzden uzaklaşmak istiyorum. :D

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
Klavye olsa neyse de fareyle oyun oynarken kablo sürekli temas halinde zeminle. Bu da zamanla aşınmalara sebep oluyor ve Asus ROG KERIS'in kablo kalitesi vasatın da vasatı. 5 ayda sorun yaşadım diyorum üstelik ROG paracord kablo olacak bir de . 4 sene Logitech G300S kullandım onun kablosu plastik olmasına rağmen 4 sene sonunda temassızlık olmuştu bende. ROG KERIS'ten bu yüzden uzaklaşmak istiyorum. :D
Valla ne bileyim bi garibime gitti bi gelsinde göreyim nasıl birseymis 😀

hakan1454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan ışık
Valla ne bileyim bi garibime gitti bi gelsinde göreyim nasıl birseymis 😀
Hocam son bi soru bu rog scope ta 2 tane usb var neden 2 tane 2 sini birden bağlamak zorunda mıyız bilgin var mi

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gökberk Okçu
Hocam son bi soru bu rog scope ta 2 tane usb var neden 2 tane 2 sini birden bağlamak zorunda mıyız bilgin var mi
Klavyede usb girişi var hocam ondan. Yetişmeyen bi şey varsa klavyeye takıyorsun örneğin bi nevi uzatma kablosu görevi görüyor. :D

Klavyede usb girişi var hocam ondan. Yetişmeyen bi şey varsa klavyeye takıyorsun örneğin bi nevi uzatma kablosu görevi görüyor. :D
Usbnin üzerindeki logolarda farklılık var oradan anlarsın hangisini takacağını.

Top Bottom