Neler Yeni

İnceleme ROG Strix 2.4 GHz 7.1 İncelemesi

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Kaan
Kabloluda boğuk değil bende ekolayzerle düzeltebiliyor muyum bir bakayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Test ettim de kablosuzla pek o durum düzelmiyor gibi. Belki o frekans 20-40 kHz arasında kalıyor olabilir veya laptop'umun anakartının yaptığı başka bir şeyi kulaklık yapamıyor.
tamam çok teşekkür ederim armoury crate ekranınızı ss atabilirmisiniz

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,056
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
tamam çok teşekkür ederim armoury crate ekranınızı ss atabilirmisiniz
1699030252298.png

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
bu telefona bluetooth bağlantı yapamıyor değil mi

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,056
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler

MaciT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Dostum ben de aldim urunu fakat dip ses geliyor garantiye verdim yeni kapali kutu verdiler onda da aynı problem var sen de oyle bi durum var mı

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,056
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Dostum ben de aldim urunu fakat dip ses geliyor garantiye verdim yeni kapali kutu verdiler onda da aynı problem var sen de oyle bi durum var mı
Bağlantı yokken oluyor. Eklemeyi unutmuşum bu incelemeye. Hemen ekliyorum onu da.

MaciT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Bağlantı yokken oluyor. Eklemeyi unutmuşum bu incelemeye. Hemen ekliyorum onu da.
Ben de surekli oluyor dc de oyunda video da her şey de oluyor kafayı yiyorum bu sebepten tekrar garantiye goturiyim en iyisi

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,056
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Ben de surekli oluyor dc de oyunda video da her şey de oluyor kafayı yiyorum bu sebepten tekrar garantiye goturiyim en iyisi
Düzeleceğini sanmam açıkça o dip ses olayı belli bir bütçenin altında her modelde yoksa şaşırırım. Garanti denenebilir ama bir şey kaybedilmez. Belki firmware vs atarlar.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Asus Rog Delta'mın yazısını gördüm sizde sonu umarım aynı olmaz :) Firmware ile çöpe dönüştürülmesi, kutusunda kendi kendine kavlamaları. Ve dünyanın en iyi yazılımı olan Armoury Crate sorunları.

Bir daha Asus çevre birimi mi, hayatta. O zamanda o lafları kulak asıp almıştım, ilk başta tatlı geldi sonra bayata döndü.

Arkadaş ne gördüyse anlatmış fakat Asus çevre birimi almak isteyen kişilere önerim uzun kullanım yapılmış ve tecrübeli yorumları sakın es geçmesinler. İlk bakışta Asus'ta eksi bulmak çok zor olur genelde.
Hem mouse hem klavye aldım 2sinde de sıkıntı yaşadım rog ürünlerinde bir daha sanmıyorum ki alacağımı sırf rog adı var diye almıtşım ama tövbe benim gözümde de çevre birimi yapamıyorlar gibi geldi

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,056
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Hem mouse hem klavye aldım 2sinde de sıkıntı yaşadım rog ürünlerinde bir daha sanmıyorum ki alacağımı sırf rog adı var diye almıtşım ama tövbe benim gözümde de çevre birimi yapamıyorlar gibi geldi
ROG laptop ile birlikte mouse ve kulaklık da aldım bir de ben deneyeceğim. Mouse'un incelemesini daha yazmadım ama.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
ROG laptop ile birlikte mouse ve kulaklık da aldım bir de ben deneyeceğim. Mouse'un incelemesini daha yazmadım ama.
Valla impact 2 wireless aldım sıkıntı çıktı deluxe scope wireless klavye aldım sıkıntı çıktı daha da alacağımı sanmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,423
Üyeler
141,443
Son üye
jailbreek
Top Bottom