Neler Yeni

ROG STRİX 6600 XT Siyah Ekran

Shaco

80+ Bronze
Windows kiliti yok direkt masaüstü geliyor ama sorun sırasında hiç windows boot edilmiyor. Ne biosa giriyor nede windowsa
Görüntü gelmediği için ne oluyor ne bitiyor bilemiyorum ama attığım kısayol ekran kartı ön belleğini temizliyordu sanırım yabancı bir forumda gördüm belki işe yarar. Eğer yine işe yaramazsa kabloyu çıkartıp sistemi açın sonra reset atarken kabloyu takın. O da işe yaramazsa hdmi almak zorunda kalacaksınız sanırım. Tahminimde portu saptamıyor sistem görüntü vermiyor o yüzden.

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Benim de başıma gelmişti hdmi ile bağlamıştım düzelmişti. Sonradan DP geçmiştim hala bir sorunum yok, sanırım driver güncellemiştim. Hdmi kablosu fazla pahalı değil bir alın derim

l0kan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan
Hdmi kablo temin edip deneyeceğim. Kartta 3 dp 1 hdmi mevcut. Ayri ayrı deneyeceğim

SHERIFF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yunus Gümüş
İtopyadan alındı ürün.
İstanbul'a mi gönderdiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hdmi kablo yok malesef. Hiç bir sorunu yoktu birden böyle oldu. Windows açılmıyor tam boot edecekken siyah ekranda kaliyor. 5 dk bekledim ve ctrl + alt + del yaptığım zaman reset attı. Yani hiç windows'a geçmiyor. Bios'a da giremiyorum.
evet istanbula gönderdim dediğim gibi senin sorunun birebir aynısı onarımı mümkün değil dendi ve iade/değişim belgesi verdiler
bu arada bende betaplus tan aldım sağolsunlar insanları mağdur etmeye bayılıyorlar değişim yapmıyorlarmış sadece fatura ücretini veriyorlarmış aldığım zaman ile şuan arasında 3bin fark var tüketici hakem heyetine başvurdum ben haber bekliyorum
umarım aynı şey başına gelmez

evet istanbula gönderdim dediğim gibi senin sorunun birebir aynısı onarımı mümkün değil dendi ve iade/değişim belgesi verdiler
bu arada bende betaplus tan aldım sağolsunlar insanları mağdur etmeye bayılıyorlar değişim yapmıyorlarmış sadece fatura ücretini veriyorlarmış aldığım zaman ile şuan arasında 3bin fark var tüketici hakem heyetine başvurdum ben haber bekliyorum
bu saatten sonra ne amd ekran kartı nede betaplus abi hayatta bir şey almam aldırmam

l0kan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan

bu saatten sonra ne amd ekran kartı nede betaplus abi hayatta bir şey almam aldırmam
Kesinlikle katılıyorum.

l0kan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan

Hocam gönderirken fatura ve sorunu bi kağıda yazmak mi gerekiyor?

SHERIFF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yunus Gümüş
Hocam gönderirken fatura ve sorunu bi kağıda yazmak mi gerekiyor?
aynen ben öyle yaptım sorunu bir kağıda yaz adını numaranı falan yaz koy kutuya gönder erken gönder orada işlemler uzun sürüyor bilgin olsun benim 2 hafta sürdü

l0kan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan
aynen ben öyle yaptım sorunu bir kağıda yaz adını numaranı falan yaz koy kutuya gönder erken gönder orada işlemler uzun sürüyor bilgin olsun benim 2 hafta sürdü
Ups kargo ne kadar surede geldi size ?

l0kan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan
Aynı sorunu olanlar için Bilgi paylaşıyım. Asus için destek kısmından onarım formu dolduruyorsunuz. Bunun cevabi 2 gün içinde size mail atıyorlar ve ups kargo kodu veriyorlar. Bu kod ile ups kargo sitesine girip kurye cagiriyorsunuz ve bu anlasmali kargo numarasını veriyorsunuz. Ücretsiz ve express kargo hizmetinden faydalaniyorsunuz. Ups kargo kurye çağır dediginiz zaman, ben öğlen 1 de çağırdım saat 3 te kapıma geldiler. Yarında teslim edilecek ürün. Gelişmeleri buradan paylaşacağım.

SHERIFF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yunus Gümüş
aynen gelişmeleri paylaşırsan çok sevinirim senin sonucunu merak ediyorum

l0kan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan
Merhabalar. Başıma gelenleri sıralayalım.
Urunu ups kargoya verdim ertesi gün mail geldi ve kutuda hasar oluştuğu için yetkili servis ürünü teslim almamıştı. Benden kaynaklanan bir şey değildi tamamen ups kargo hastasıydı ve tutanak tutularak servis teslim aldı. Yaklaşık 1 haftada ürünü hallettiler. Tabi bu sırada servispoint bilgi vermiyor asusu aramam gerekiyordu. Sorun neden kaynaklandığını sordum ve kartin neyi onarildigini sordum. Aldığım cevap termal macun yenilendi ve bilindik grafik kart stress testi yapıldı hiç bir sorunla karşılaşmadı denilmiş. Bende bunun üzerine sorunumun olduğunu bunu nasıl aşabilecegimizi sordum ve cevap alamadım. Tekrar gonderin gibi birsey dendi. Ups bedava zaten 5 kere yollayip yasal hakkımı kullanip yenisini veya para iadesi talep edeceğim maalesef.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,223
İsim
SEYF
Merhabalar. Başıma gelenleri sıralayalım.
Urunu ups kargoya verdim ertesi gün mail geldi ve kutuda hasar oluştuğu için yetkili servis ürünü teslim almamıştı. Benden kaynaklanan bir şey değildi tamamen ups kargo hastasıydı ve tutanak tutularak servis teslim aldı. Yaklaşık 1 haftada ürünü hallettiler. Tabi bu sırada servispoint bilgi vermiyor asusu aramam gerekiyordu. Sorun neden kaynaklandığını sordum ve kartin neyi onarildigini sordum. Aldığım cevap termal macun yenilendi ve bilindik grafik kart stress testi yapıldı hiç bir sorunla karşılaşmadı denilmiş. Bende bunun üzerine sorunumun olduğunu bunu nasıl aşabilecegimizi sordum ve cevap alamadım. Tekrar gonderin gibi birsey dendi. Ups bedava zaten 5 kere yollayip yasal hakkımı kullanip yenisini veya para iadesi talep edeceğim maalesef.
Geçmiş olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
943,601
Üyeler
148,469
Son üye
empath12
Top Bottom