Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 4050 Monster Laptop alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

eren28tr

80+ Gold
yani monster tulpar modelinden 1-2 model alınabilir tongfang kasa olan sadece ama yinede tercih edilmez bence monster modeli görmeden yorum yapmak doğru olmaz abra serisi ise hiç alınmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Muhammed İslamoğlu
Monster Abra serisi kullanan iş arkadaşım var ve bugün onunla konuştum. 8-9 aydır kullanıyor, oyun falan oynuyor ve gayet memnun. Satmayı düşünüyor musun diye sordum, ömürlük kullanırım bunu dedi. Yerli marka olarak tercih etmek istedim alacağım Laptop'ı. KuveytTürk kartımda 31 Temmuz'a kadar vade farksız 6 taksit kampanyası var ve sadece Trendyol'da geçerli. Ayda en fazla 5-6K verebilirim taksite o yüzden 34K ₺'den yukarı çıkamıyorum. Evdeki masaüstü PC'm de bahsettiğim özelliklere yakın fakat ben aynı özellikleri taşımak istiyorum. Laptop almak istememde ki sebeplerden biri de bu.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Görkem çetinkaya
Aşağıdaki özellikte bir Monster Laptop 28.800₺'ye alınır mı? Ekran kartı iyi midir? Bütçe max. 30.000 ve Trendyol harici bir yerden alamıyorum. Sadece Trendyol!
  • Intel Core i5 12450H​

• 32 GB RAM​

• 1 TB SSD​

• 6 GB RTX 4050​

• FHD 144 Hz​

4050 alinir da monster alinmaz

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Ertuğrul Bolat
Monster Abra serisi kullanan iş arkadaşım var ve bugün onunla konuştum. 8-9 aydır kullanıyor, oyun falan oynuyor ve gayet memnun. Satmayı düşünüyor musun diye sordum, ömürlük kullanırım bunu dedi. Yerli marka olarak tercih etmek istedim alacağım Laptop'ı. KuveytTürk kartımda 31 Temmuz'a kadar vade farksız 6 taksit kampanyası var ve sadece Trendyol'da geçerli. Ayda en fazla 5-6K verebilirim taksite o yüzden 34K ₺'den yukarı çıkamıyorum. Evdeki masaüstü PC'm de bahsettiğim özelliklere yakın fakat ben aynı özellikleri taşımak istiyorum. Laptop almak istememde ki sebeplerden biri de bu.
İnan ısınma konusunda diğer markalarda geri kalmıyor.Onlar markaya özel nitro sense gibi uygulamlarla sıcaklığı performansı balance ederek ısıyı düşürmeye çalışıyor.Aynısı monster'de de yıllarca var.Sıvı metal zaten riskli olduğu için monster şimdiye kadar hiç o topa girmedi.Zaten cihazları performanslı işlemcileri güçlü elbette her gaming laptop ısınır marka farketmez.Zaten artık monster msi kasa kullanmaya başladı.Adamlar elinden gelen herşeyi yapıyor.

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Uğur Aslan
Aşağıdaki özellikte bir Monster Laptop 28.800₺'ye alınır mı? Ekran kartı iyi midir? Bütçe max. 30.000 ve Trendyol harici bir yerden alamıyorum. Sadece Trendyol!
  • Intel Core i5 12450H​

• 32 GB RAM​

• 1 TB SSD​

• 6 GB RTX 4050​

• FHD 144 Hz​

hocam bence onun yerine bunu alın https://www.trendyol.com/lenovo/loq...-4050-freedos-15-6-fhd-bilgisayar-p-835481973 istersenizde aradaki fiyat farkınlada ekstradan ram ve ssd alıp eklersiniz

forumdaki diğer arkadaşlar için n11 de aynı ürün yaklaşık 1.5k daha ucuz link ( https://www.n11.com/urun/lenovo-loq...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel )

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Yunus Emre Gül
  • Intel Core i5 12450H​

• 32 GB RAM​

• 1 TB SSD​

• 6 GB RTX 4050​

• FHD 144 Hz​

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Muhammed İslamoğlu
ASUS TUF ya da MSI'a ne diyorsunuz? Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MERİÇ YILMAZ
ASUS TUF ya da MSI'a ne diyorsunuz? Alınır mı?
Bundan daha iyi bir laptop bulamazsın yanına bile yaklaşamazlar al bunu bak keyfine
Isınma sorunu yok diğerlerine göre
Kasa kaliteli yeterli
Sadece ekran %100 sRGB gelmezse iade et durumu belirt doğru yollasınlar bazen karışıklık oluyor

poys45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Günal
  • Intel Core i5 12450H​

• 32 GB RAM​

• 1 TB SSD​

• 6 GB RTX 4050​

• FHD 144 Hz​

güzel laptop yorumlara aldırmayın monster her zaman yüksek performans parçalar kullanıyor performans konusunda sıkıntı yaşamazsınız ısınmaya gelirsek her laptop ısınıyor diğerlerinde bir farkı yok bence alınır pişman etmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MERİÇ YILMAZ
Bundan daha iyi bir laptop bulamazsın yanına bile yaklaşamazlar al bunu bak keyfine
Kasa kaliteli yeterli
Sadece ekran %100 sRGB gelmezse iade et durumu belirt doğru yollasınlar bazen karışıklık oluyor
TUF 15 fena değil ama gerek yok MSI bu fiyat bandında alınmaz alcaksan nitro 5 veya victus alcaksın attığımı al
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel laptop yorumlara aldırmayın monster her zaman yüksek performans parçalar kullanıyor performans konusunda sıkıntı yaşamazsınız ısınmaya gelirsek her laptop ısınıyor diğerlerinde bir farkı yok bence alınır pişman etmez
Kral tanıdık kullanıyor pc kitleniyorm donuyor daha yeni bide , servise yolladı geri geldi şimdi de ısınma sorunu var bence gerek yok monstera victus nitro varken

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Muhammed İslamoğlu
Kasa kaliteli yeterli
Boykot markaları düşünmüyorum hocam. Ha diyeceksin ki nVidia da boykot markası. Evet doğrudur fakat harici alıp da takma şansım olmadığı için elimde olmayan sebepten ötürü almak zorunda kalıyorum (ekran kartı için yazıyorum bunu).

poys45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Günal
TUF 15 fena değil ama gerek yok MSI bu fiyat bandında alınmaz alcaksan nitro 5 veya victus alcaksın attığımı al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral tanıdık kullanıyor pc kitleniyorm donuyor daha yeni bide , servise yolladı geri geldi şimdi de ısınma sorunu var bence gerek yok monstera victus nitro varken
elektronik cihaz sıfır olsa bile sorunlu gelebiliyor tüm cihazlar için geçerlidir bu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,001
Üyeler
150,195
Son üye
ARDİNİNHO
Top Bottom