Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RTX 4070 SUPER DDR516GB RAM 1 TB SSD B760 ANAKART İ5 14.400F 32K

Belkide hristiyan, dinsiz, starbuck tan çıkmayan Allahsız kardeşlerindir. İlanları koyanların müslüman olduğunu şapadanak anlamışsın.
Emin ol kardeş hristiyan dinsiz dediğin insanlar bizim insanlarimizdan çok daha merhametli yardımseverdir. Bizim millet gibi fırsatçı herkes birbirine geçirme peşinde değildir. Adamlar insanlara değer veriyor alsın insanım uygun fiyata herkes kullansin mutlu olsun keyifli bir hayat geçirsin mantığı var. O yüzden bana sakın din kitaptan bahsetme. 20 yıldır din üzerinden hayatımizi bitirdiler hayatımızı.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
haro
Emin ol kardeş hristiyan dinsiz dediğin insanlar bizim insanlarimizdan çok daha merhametli yardımseverdir. Bizim millet gibi fırsatçı herkes birbirine geçirme peşinde değildir. Adamlar insanlara değer veriyor alsın insanım uygun fiyata herkes kullansin mutlu olsun keyifli bir hayat geçirsin mantığı var. O yüzden bana sakın din kitaptan bahsetme. 20 yıldır din üzerinden hayatımizi bitirdiler hayatımızı.

pEKİ

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ömer Aslan
Bizim bandırmada yüzüne bakan yok bu sistemlerin keşke imkanım olsa birine alabilseydim

İceWolf

80+ Silver
Tabi tabi :) hristiyan yahudi sevmelerinden, dinsiz övmelerinden belli ne olduğun. Belliki sana çok yardım etmiş bu hristiyan yahudi dinsizler.

Erk Acarer gibi bişeymisin nesin. Erk te yayınlarını Almanların sponsorluğunda ve onayıyla yapyormuş
, senin yazılarını kim yazdırıyor?

Lunar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
hsn
İkinci elde 25 bin üzeri uygun olsa bile kolay satmıyor. Örneğin Ryzen 5600 + RTX 2060 olsa elinizde 15 bine kolay satarsınız ki 15 bin etmez bile. Bu sivri zekalı arkadaşlar buraları okuyorlardır. İstedikleri fiyata satamadıkları gibi ihtiyacı olan insanları da engellediler parazit hastalık gibi. 3-5 bin lira için değmezdi ticaretin bile etik kuralları var.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ahmet Kocar
İkinci elde 25 bin üzeri uygun olsa bile kolay satmıyor. Örneğin Ryzen 5600 + RTX 2060 olsa elinizde 15 bine kolay satarsınız ki 15 bin etmez bile. Bu sivri zekalı arkadaşlar buraları okuyorlardır. İstedikleri fiyata satamadıkları gibi ihtiyacı olan insanları da engellediler parazit hastalık gibi. 3-5 bin lira için değmezdi ticaretin bile etik kuralları var.
Bizim insanımız pahalı bir ürün alacağında 2. El alacaksa ilkin eşten dosttan satan varsa oradan alıyor. Baktı bulamadı son çare sahibinden de yabancı birinin sattığı ürünü alıyor. Ahlaksızlığın dolandırıcılığın arşa çıktığı bu devirde dürüst güvenilir insan sayısının çok az olduğunu herkes biliyor.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,313
İsim
Selim
Mağazada tanıdık var istesem kendime ayırtırım ama şuan para yok 😁

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gokhan kılıc

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ahmet Kocar

bu alınır mı arkadaşlar ne diyorsunuz çok kararsız kaldım
Bence alınmaz 4060ti alırsın biraz daha katıp.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
SEFA KAYA

bu alınır mı arkadaşlar ne diyorsunuz çok kararsız kaldım
paran varsa bunu al yoksa vatandakini 3 taksitle vadesiz al.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,532
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Al sat yapacak sistemler değildi hiçbiri kullanıcı için güzel fiyatlardi nasıl o kadar fahiş fiyat yazıyorlar akıl işi değil vallahi 45 bın yazmış adam ya vallahi pes alan da oluyor mu anlamış değilim bizde al sat yaptık zamanında ama 1000tl vs koyuyordum ben bu nedir adam gece nöbet tutmuş birde bunun için iyice kafayı yedik yemin ediyorum

Top Bottom