Neler Yeni

RTX3070 Mining Kazanç 23.02.2021

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
hocam günlük 42-50tl civarında bir para alıyorum 60mh/s stabil şekilde 0.00381372 ETH kazıyor kazım zorluğu yükselmiş galiba ama gündelik işlerimide hallediyorum arad mh düşmeleri oluyor ama ne olur hiç bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuanda kazım zorluğu yükselmiş 0.00381372 eth veriyor günlük ortalama arada 0.0040 oluyor

iyi akşamlar hocam halen yapamadıysanız yardımcı olayım uzun süredir foruma giremedim kusuruma bakmayın
24 Saat hiç aralıksız açtığın oldu mu? Zorluk bu kadar kısa sürede bu kadar düşüş yaşanmaz, zorluk aaktif ağ'da ki madenci sayısı ne kadar çok olursa o kadar artar, sana düşen ethereum ödülü azalır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
24 Saat hiç aralıksız açtığın oldu mu? Zorluk bu kadar kısa sürede bu kadar düşüş yaşanmaz, zorluk aaktif ağ'da ki madenci sayısı ne kadar çok olursa o kadar artar, sana düşen ethereum ödülü azalır.
1 hafta önce 24 saat aralıksız pc ye hiç dokunmadım 0.00509836 ETH ödeme yaptı diğerleri hep 0.003 0.004 civarlarında

Kratos26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sami H
Bende sürekli 360 küsür 370 falan yatıyor.
Neden bu kadar az?
Miner olarak T-rex kullanıyorum.

Kratos26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sami H
reis o.c ayarlarını biraz artır birde miner programları etkiliyor phoenixminer kullan
Oc ayarlarım sonda zaten
Core clock -502
Memory clock +1500
Power limit %52
60-63 mhs arası kazıyorum.
Phoenix kullansam daha iyi kazanır mıyım?

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Arkadaşlar iyi günler rtx 3070 ile 4 gün yada 5 günlük bir mining denemesi yaptım
ortalama 60-65 mh/s civarında bir kazım yaptım şuan eth fiyatı 1510 usd civarlarında ve günlük neredeyse 50 TL üstünde bir para bıraktı işim olduğu zaman mining programını aç kapat yaptım belki biraz daha artardı gelir wattmetre ile prizden 242w çektiğini gözlemedim çift monitör dahil şekilde kısacası hangi pool hangi mining programını kullandım gibi belitreyim aklınızda bir fikir oluşsun

*Havuz olarak Binance'yi kullandım kullanma sebebim 24 saate bir ödemeler yatıyor diğer havuzlarda 0.05 yada 0.1 eth kazmak çok uzun süreceği için beklemedim en alternatif binance geldi aklıma
*Eth kuru 3 gündür çok hareketli en son bu gün 0.00447920 ETH 54 TL bandına sattım elime geçen 52.21 TL oldu %1 komisyon ve coin bozdururken küçük miktarlar binance spot cüzdanda kalıyor
* Günlük kazım ortalamam 64 mh/s civarında pc de her hangi bir işlem yapmazsam 0.00543676 Eth ediyor 24 saate sentetik mh/s hesaplamalarına göre ne kadar doğrudur bilemiyeceğim
*PhoenixMiner ile kazım yaptım isterseniz lolminer kullanabillirsiniz bazı kişilerde PhoenixMiner hata veriyor msi afterburner ile stabil şekilde kendime göre ayarlama yaptım
Konuyu açma sebebim konu hakkında biraz bilgi verebilmek minig olayına pek hakim değilim ve benim gibi olan arkadaşlar var denemek isterseniz aklınızda kalmasın derim yanlış bir bilgi yada yönlendirme yapmak istemem hatam olduysa özür dilerim merak ettiğiniz ne varsa müsait olduğum sürece cevaplarım.
hocam mining yıpratmazmı kartları

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,735
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bu post salı paylaşılmış, şimdi %30 belki daha da fazla geliri düşmüştür. Kazım iyice arttı, ETH düştü.

Kratos26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sami H
Öncelikle ethermine'daki kripto paranız 0.01 ETH'ı geçmediyse orada kazdıklarınızı cüzdanınıza çekemezsiniz, geçti ise ilk kazmaya başladığınız tarihten 14 gün sonra cüzdanınıza otomatik yollanır. (0,05'i geçti ise 7 gün, 0,1 i geçti ise 24 saat içinde yollanıyordu en son)
Binance'a giriş yapın, Finance/Binance Pool'a girip sağ tarafta sha256 yazan yeri ETH'a çevirin ve hemen onun da sağından mining profili oluşturun.
Phoenix miner'daki .bat dosyasını şu şekilde düzenleyin (nvidia kartlar için olan ayar aşağıdaki gibi, amd'leri interetten bulabilirsiniz )

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
PhoenixMiner.exe -pool stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -pool2 stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:25 -wal BINANCEPOOLMINERHESABINIZ
pause

ayarları bu şekilde yaparsanız binance pool cüzdanınıza direk kazmaya başlar, kazandığınız kripto paralar 24 saatte bir hesabınıza geçer.

Bunlar da alternatif adresler, hepsi binance'ye ait
ethash.poolbinance.com:3333
ethash.poolbinance.com:443
ethash.poolbinance.com:25
ethash.poolbinance.com:1800
yukarıdaki kod ile bu kod arasındakı fark ne?

NBatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
NBatuhan

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bende 3070 ile mining yapıyorum ancak ETH'nin bu kadar düşmesi batırdı beni resmen :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
Oc ayarlarım sonda zaten
Core clock -502
Memory clock +1500
Power limit %52
60-63 mhs arası kazıyorum.
Phoenix kullansam daha iyi kazanır mıyım?
rtx 3070 serisi için max mh 60-63 arası hocam yani maksimum seviyede kazıyorsunuz

hocam mining yıpratmazmı kartları
oyun ile eşit seviyede çevremde yıllardır mining yapan arkadaşlarım vardı halen aynı kartı kullanıyorlar tek önemli nokta sıcaklık değerleri stabil şekilde 40-50 derece üstünde çalıştırmıyorum ileriki dönemlerde ne olur bilgim yok ama 580 ile 2 yılın üstünde mining yapmış halen stabil şekilde çalışıyor elektronik işi birazda şans işi galiba :D

Top Bottom