Neler Yeni

Rütbe Sistemimiz Hakkında

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Bize gelişi bu kardeş valla kurtarmıyor x) bir şey yapamayız gibi cevap olmuş :) Bu arada sıcak fırsatlara gereksiz konu açan arkadaşlar için de bir işlem yapılıyor mu merak ettim? Yani bazı fırsatlar deli bir indirim oluyor. Bazısı 1 hafta içinde hiç şu fiyata düşmemişti diye paylaşım yapıyor. Zaten sırf tek yere bakıp paylaşanları söylemiyorum bile.

Sıcak fırsatların dışında bir de, alev fırsatlar gibi (kaçırılmayacak fırsatlar veya) başlık olsa oraya da belirli kişiler konu açabilse nasıl olur acaba? Mesaj sayısı çok olan, reaksiyonu çok olan kişiler veya rütbesine göre kişiler o konuda sadece başlık açabilseler?

Çünkü uygun fiyat da, devasa indirim de aynı ana kısımda (Sıcak fırsatlar) paylaşılınca bazen gözden bu durumlar kaçabiliyor. Sadece bir düşünce benimkisi tabi :)

Mesela Samsung 970 Evo Plus'ın 1249 TL ye düşmesi sıcak değil, Hiper fırsat (kaçırılmayacak fırsat). Ama uzun süre sonra 1800tl den örneğin 1600tl'ye düşse sıcak fırsat denebilir.

Amazondaki gibi düşünebiliriz orada da varya günün fırsatı, %50 indirim, %40 indirin, %30 gibi.

Son düzenleme:

Mehmet.b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Forumumuzdaki rütbeleri ve gereksinimlerini merak edenlerin fazla olduğunu gördüm. Buradaki rütbelere zamanla yeni eklemeler yapılacak tabii ki.

Forumumuzdaki Rütbeler ve Gereksinimleri

80+ Bronze = 500 Mesaj
80+ Silver = 2000 Mesaj
80+ Gold = 5000 Mesaj
80+ Platinum = 10000 Mesaj
80+ Titanium = 20000 Mesaj

Önemli NOT1: Rütbeler anında gelmez, her saati 20 geçe otomatik olarak yenilenmektedir.
Önemli NOT 2: Rütbe yükseltmek için spam yorum yapan yorum sahipleri forumumuzdan sınırsız olacak şekilde uzaklaştırılır.
rütbeler ne işe yarıyor

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,566
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı