Neler Yeni

Yardım Rust Sunucuların Gözükmemesi

skaan07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
salih kaan
rustttttttttttt.png

Oyuna girince böyle yazılar çıkıyor. hiç bir sunucu bulunmuyor. İlgili arkadaşların yardımını bekliyorum
Steam- Rust oyunu

16 gb ram
Gtx 1050ti ekran kartı
8750H i7 işlemci

JARVİS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammet
Genel olarak rust ta yaşanan bir sıkıntı oyunu baştan başlatmayı dene ya da dosya bütünlüğünü doğrula düzelmesi lazım.

skaan07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
salih kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genel olarak rust ta yaşanan bir sıkıntı oyunu baştan başlatmayı dene ya da dosya bütünlüğünü doğrula düzelmesi lazım.
Yaptım düzelmedi maalesef her ikiside. Oyunun sahipleri de sorunu çözemedi. Oyunu kaldırıp tekrar kurmak istemiyorum kısıtlı bir internete sahibim

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
sefa mert
Alıntıyı görüntüle
Oyuna girince böyle yazılar çıkıyor. hiç bir sunucu bulunmuyor. İlgili arkadaşların yardımını bekliyorum
Steam- Rust oyunu

16 gb ram
Gtx 1050ti ekran kartı
8750H i7 işlemci
oyunu korsanmı indirdir eğer korsan indirdiysen belki sunucular korsan olduğundan gözükmüyor olabilir eğer korsan indirmediysen steam üzerinden dosyaları doğrulama yaparmısın belki eksik dosya indirmiştir

skaan07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
salih kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyunu korsanmı indirdir eğer korsan indirdiysen belki sunucular korsan olduğundan gözükmüyor olabilir eğer korsan indirmediysen steam üzerinden dosyaları doğrulama yaparmısın belki eksik dosya indirmiştir
orijinal oyun yıllardır oynadığım oyun bir anda böyle bir sorun yaşadım. sunucuların ip adreslerini manuel girince oynayabiliyorum yalnızca.
Doğrulama yaptım fakat düzelmiyor

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
sefa mert
orijinal oyun yıllardır oynadığım oyun bir anda böyle bir sorun yaşadım. sunucuların ip adreslerini manuel girince oynayabiliyorum yalnızca.
Doğrulama yaptım fakat düzelmiyor
başka bir forumda bunu yapınca çözülmüş diyorlar bir denermisin
steam ayarlarına oradan oyun içi kısmındaki sunucu tarayıcısı ping/dakikayı 500 e düşürün sonra oyuna tekrar girin diyor
1728551509341.png

Top Bottom