Neler Yeni

RX 6600XT ALMAYIN !!!

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok

Enes_M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Enes Mert
Bende almıştım bazen pc açılırken siyah ekranda kalıyordu.Oyunlarda nadiren drop yiyordum ama siyah ekranda kalma problemi hep yaşıyordum sonra satıp 3060ti aldım kafam rahat.Amd kartlarında hepsinde sorun olmasa bile bence Amd ekran kartı ve driver konusunda baya pasif bir firma.Bana değil Google'a yazarsanız 6600xt'nin ne kadar sorunlu olduğunu anlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
enes dinler
Göndermeme sebebimi bir mesajımda daha net açıkladım. Okumadan yazmışsın sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok haklısın. Aldığıma bin pişmanım
Ayrıca almadan önce bilmeniz gerekirdi ki nvidia oyun firmalarıyla çok daha yakın temasta ve oyunlar nvidia ekran kartları ve yazılımlarıyla çok daha stabil çalışıyor. İşlemci de nasıl amd tercih ediyorsak, ekran kartında da ilk tercihimiz nvidia olmalı bana göre.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
2 ay kadar asrock 6600xt Challenger kullandım sorunsuzdu. 😶

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Öncelikle Rick adamdır . Ve evet garanti hiç ilgilenmiyor kendimden biliyorum (pc için konuşuyorum ) ve nvidia fanboyu değilim ama yazılımı ve ekstra özellikleriyle Nvidia kartları daha iyi (kendimde RX560 var)
Nvidia daha iyidir, daha kötüdür ona bir şey demiyorum. Ben de AMD kullanıyorum, ben de garantiye gönderdim. Hiçbir zaman da ne garantide ne de başka bir şeyde sorun yaşamadım. Demek ki sorun direkt firmada değil, herkeste ayrı sorunlar var. Demek istediğim o.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Nvidia daha iyidir, daha kötüdür ona bir şey demiyorum. Ben de AMD kullanıyorum, ben de garantiye gönderdim. Hiçbir zaman da ne garantide ne de başka bir şeyde sorun yaşamadım. Demek ki sorun direkt firmada değil, herkeste ayrı sorunlar var. Demek istediğim o.
Haklısınız .

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,450
İsim
Mert Metshi
voltajı arttır yada azalt. ikisini de dene.

Raze8165

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Atakan Küçükgökçe
Tüm yorumları tek tek okudum. Mantılı bir sebep yazdığınızı görmedim.
Tamam dostum. Konudan çıkabilirsin iyi akşamlar.

Driver olarak whql sürümünü mü kullanıyorsun opsiyonel olanı mı
2'sinide denedim

voltajı arttır yada azalt. ikisini de dene.
Deniyorum hemen ne kadara çekeyim ?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,856
İsim
Bilal Tepe

Evet.

Watmman nedir ?
Xfx 5700xt almıştım bendede aynı sorun vardı LoL 90 FPS GTA 5 30 FPS oynuyordum sattım miningciye xfx alcaksan rx 6700xt black alacaksın 6600xt perde deemekki o seri sorunlu incehesaptan kuzenim aldı satmak için oda iade etti aklında bulunsun

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
1638816779166.png
1638816780654.png
1638816781510.png

Beyler konuya geniş açıdan bakalım adam tonlarca para vermiş bu kıt kanaat dönemde hali ile sorunsuz bir ekosistem istiyor ve bu onun en doğal hakkı. Amd ekran kartı konusundan Driver özürlüsü bir firma olduğunu hepimiz biliyoruz. Bakın bu konuya 5000serisi kartlarda driver ile çözemediler adam para vermiş sorunu çözemedi demiyim çözmedi daha firma. Hali ile adamın zoruna gitmesi çok normal ben 9k aldığım rtx 3070ti kartın sorunu olmasını bende istemem o yüzden olayı şahsileştirmeyin aldığın model sorun var yerine evet amd sorunlu bir firma tüm modelleri olmasan böle bir sorun her Zaman var tarzında bir yaklaşımda bulunun.

Raze8165

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Atakan Küçükgökçe
Top Bottom