Neler Yeni

Rx 6750 XT 80 Derece

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Ömür
Kasa camdan biraz uzak bi yerde ve çalışma masasının üzerinde, kasa da masaya sıkış sıkış duruyor yani yeni bi masa alacağım o zamana kadar idare etmeye çalışıyorum bence bunun etkisi illa ki vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstelik egzoz fanı tam arkaya denk gelior belki sıcaklığı bu yüzden adam akıllı çıkaramiyo bile olabilir bu yüzden bu derecelerde duruyordur

Kasanin kapağını açık kullan demişsin o da kasanın içinin çok toz tutmasina sebep olmaz mı sürekli sürekli
ekran kartının fanını amd nin kendi softwareden ayarlayabilirsin

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Volkan
Kasa camdan biraz uzak bi yerde ve çalışma masasının üzerinde, kasa da masaya sıkış sıkış duruyor yani yeni bi masa alacağım o zamana kadar idare etmeye çalışıyorum bence bunun etkisi illa ki vardır

Üstelik egzoz fanı tam arkaya denk gelior belki sıcaklığı bu yüzden adam akıllı çıkaramiyo bile olabilir bu yüzden bu derecelerde duruyordur

Kasanin kapağını açık kullan demişsin o da kasanın içinin çok toz tutmasina sebep olmaz mı sürekli sürekli
kasan hava atamaz ki böyle hocam yukarı tak bence şimdilik o fanı hiç yoktan yukardan atsın havasını yada üste bir fan daha al

toz tutar da ısınmasından iyidir bence

yusforeva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Tekdemir
Kasanin kapağını açtım şuan şu şekilde 10 dakikadır

Ekler

• 1000013994.jpg
    1000013994.jpg
    493.2 KB · Hit: 8

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
Ya yapaym da bilmediğim için yanlış bişi yaparm diye ellemiyorum şuan
MSI Afterburner ile yapılıyor :D Sağ altta fan hızı çubuğu var artınca fan da o şekil dönüyor :D Hayatta bundan daha kolay bir şey yok.

yusforeva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Tekdemir
MSI Afterburner ile yapılıyor :D Sağ altta fan hızı çubuğu var artınca fan da o şekil dönüyor :D Hayatta bundan daha kolay bir şey yok.
Evet kolay bir şey 55 e falan ayarlayıp kaydediyorum oyuna dönüyorum hala %8-%13 aralığında oluyor bir şey farketmiyor.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Sercan SAYİT
Sıkıntılı bir durum yok. RX6750XT hem güçlü bir kart hemde soğutması bu model için çok yeterli değil maalesef. Eğer kasanızda boş fan yuvaları varsa onları da doldurup daha iyi hava akışı sağlayabilirsiniz.

yusforeva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Tekdemir
amd nin kendisi kaç derece gösteriyor afterburner yanlış gösterebiliyor
Düzelttim, attığım ekranda ki yüzde fan hızı yüzdesi değilmiş başka bir şeymiş şuan %50-60 fan hızı ile 70 derecede falan geziyor

Top Bottom