Neler Yeni

🔥İndirim RX 7800XT Asus Tuf

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mehmetcan İvrendi
Sa Fiyatlara bakım derken fark ettim bence internette en uygunu bu hariç 28K vatan'da da 30K ama Gaming gen TR'de 22K ve Akakçeden baktım Şuan Asus Dual 2 Fanlı Modeli Bile minimum 23K diyor bence 3 Fanlı TUF model bu fiyata alınır (AMD kart Seviyorsanız)

Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Platinum
Sa Fiyatlara bakım derken fark ettim bence Bu Fiata kaçmaz yani şuan internette en uygunu bu hariç 28K vatan'da da 30K ama Gaming gen TR'de hatamı ne bilmiyorum ama 22K ve Sadece 1 Tane gösüküyor Stokta Akakçeden baktım Şuan Asus Dual 2 Fanlı Modeli Bili minimum 23K diyor bence 3 Fanlı TUF model bu fiyata alını (AMD kart Seviyorsanız)

22k civarına 7900gre varken neden bunu tercih etsinler ?
Stok 1 adet değil. 1 adet seçtiğini gösteriyor.

Bünyamina

80+ Platinum

nawpor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
sezer ser
stok bir adet değil. ürünün fiyatındada hiç bir fırsat yok bu arada.

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ali

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mehmetcan İvrendi
22k civarına 7900gre varken neden bunu tercih etsinler ?
Stok 1 adet değil. 1 adet seçtiğini gösteriyor.
Knk yalan olmasın 1 seneye yakın piyasayada fazla yoktum yani son çıkan kartlar vs. Hakkında pek bilgim yok ben fiyatları karşılaştırıp söyledim
RTX 4070 ile RTX 4070 Superin fiyatının aynı olması gibi düşün [Yurt dışında (lansman fiyatı)]

-Şimdi bi baktımda RX 7800XT ile RX 7900GRE Arasında bence uçurum diyebilegimiz bir fark yok 5 Max 10fps gördüm oyun testlerinde ve Vram'de aynı 16GB yani en azından FPS F/P vs. Olarak RTX 4070 ile RTX 4070Super gibi bir fark olmalı en az bence yani ben arada büyük bir fark göremedim ve Hellhound ile Asus TUF gaming bir kartı karşılaştırmakta ne bileyim?
Knk O zaman RTX 4070 MSI/Asus vs. Alan insanlarda mal mı? Gitsin RTX 4070 Gainward/Windforce vs. Alsın o zaman yani arada marka+ seri farkı var senin önerdigin powercolor Hellhound normal bir seri benim önerdiğim Asus TUF gaming Asusun TOP serisi bir kartı yani o zaman MSI ventus daha ucuz mesela niye slim alıp bişa para veriyorlar? Yani aradaki FPS vs. Hadi bilemedin VRAM farkı vs. İyi olsun yukardaki arkadaşada dediğim gibi Aradaki Fark RTX 4070 ile RTX 4070 Süper kadar bile yok yani

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Eymen
Knk yalan olmasın 1 seneye yakın piyasayada fazla yoktum yani son çıkan kartlar vs. Hakkında pek bilgim yok ben fiyatları karşılaştırıp söyledim
RTX 4070 ile RTX 4070 Superin fiyatının aynı olması gibi düşün [Yurt dışında (lansman fiyatı)]

-Şimdi bi baktımda RX 7800XT ile RX 7900GRE Arasında bence uçurum diyebilegimiz bir fark yok 5 Max 10fps gördüm oyun testlerinde ve Vram'de aynı 16GB yani en azından FPS F/P vs. Olarak RTX 4070 ile RTX 4070Super gibi bir fark olmalı en az bence yani ben arada büyük bir fark göremedim ve Hellhound ile Asus TUF gaming bir kartı karşılaştırmakta ne bileyim?

Knk O zaman RTX 4070 MSI/Asus vs. Alan insanlarda mal mı? Gitsin RTX 4070 Gainward/Windforce vs. Alsın o zaman yani arada marka+ seri farkı var senin önerdigin powercolor Hellhound normal bir seri benim önerdiğim Asus TUF gaming Asusun TOP serisi bir kartı yani o zaman MSI ventus daha ucuz mesela niye slim alıp bişa para veriyorlar? Yani aradaki FPS vs. Hadi bilemedin VRAM farkı vs. İyi olsun yukardaki arkadaşada dediğim gibi Aradaki Fark RTX 4070 ile RTX 4070 Süper kadar bile yok yani
tamam kanka sen aralarında 5 fpslik fark var diyorsan öyledir

Bünyamina

80+ Platinum
Hem fazla para vereceğim hem de performansım ne kadar da fark az olursa olsun düşük olacak.
Soğutması biraz daha iyi diye neden düşük bir karta fazla para verelim ?
7900gre asus tuf ve arada ne bileyim 1k hadi bilemedin 2k fark olsa tartışalım. Bu şekilde saçma.

Son düzenleme:

KaptanMC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mehmetcan İvrendi
tamam kanka sen aralarında 5 fpslik fark var diyorsan öyledir
Knk 2-3 video izledim ve RX 7800XT ile RX 7900GRE arasında ortalama 5-10 Max taş çatlasın 15fps var ama RTX 4070 ile RTX 4070 Superde minimum 10 FPS Max 25FPS vs. Fark var al bı tane video mesela
Hem fazla para vereceğim hem de performansım ne kadar da fark az olursa olsun düşük olacak.
Soğutması biraz daha iyi diye neden düşük bir karta fazla para verelim ?
7900gre asus tuf olsa arada ne bileyim 1k hadi bilemedin 2k fark olsa tartışalım. Bu şekilde saçma.
Knk
1- Aradaki fark aman aman değil 600TL

2-Anlatamıyorum galiba Knk ben model ve serisine göre attım demek istediğim sen Hellhound bir kartla Asus TUF gaming bı kartı bir tutamassın dediğim gibi O Zaman RTX 4070 MSI/ASU alanlan ***** mı? Gitsinler RTX 4070 Süper Gainward/Galaxy vs. alsınlar daha ucuz değil mi?
Git bak Akakçede RTX 4070 en fazla satan modeli 27K MSI Suprim X Slim e bunu alan herkes ***** mı yani? Niye 23K ya RTX 4070 Süper Gainward alabiliyorlar aradaki fark 4K yanlışsam düzelt
VEYA EN BASİTİNDEN
Samsung Daha Ucuza İphone'dan Daha Güçlü cihazlar sunuyor ama şuan İPHONE kullanan yüzdesi Samsung ile Kafa Kafaya E Şimdi iPhone Alan Herkes Enayi Mİ?

-Ayrıca ben bunu almak Zorundasınız vs. Demiyorum zaten Tercih meselesi isteyen bunu alır İsteyen 7900gre alır tercih meselesi yani biri 10fps az alayım ama garanti/teknik servis vs. Vs. İyi olsun Soğutmada hiç sorun yaşamayım Asus Ayrıcalıklarından (uygulamaları vs.)'den yararlanayım der İsteyende 10FPS falan fazla Alayım 600TL az vereyim garanti/serviste vs. Sorun yaşarsam bı şey olmaz karta iyi bakarım ve Soğutmada kötü olsun ısınsın bı şey olmaz ilerde bakımını vs. Yaparım vs. Falan filan der Gainward/Galaxy falan alır tamamen tercih meselesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,837
Üyeler
157,432
Son üye
Iris
Top Bottom