Neler Yeni

Ryzen 5 5600x işlemci ısınma yardım !

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk
Kule tipi kurmamışlar egzos çıkışına kurmuşlar bi de

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk
Hocam peki neden normal diyorlar bu değerlere kendi de stres testi yaptı 95 dereceyi gördü normal dedi yolladı ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
mertcan
Bana orada bütün çalışanların dediği daha önce de biri gelmiş öyle bu işlemci 115 e kadar kaldırıyormuş normalmiş falan dediler acaba bios dan mi bir şey yapmak gerekir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam deliricem ya benim oraya gitmem gelmem 2 saatten fazla sürüyor 1 kere almaya gittim montaj için süre kalmadı diğerinde teslim almaya gittim şimdi bunun için gittim olmadı deliricem artık :D
O da bişey mi ben 3 kere Ankaradan geldim hünübirlik 10ar saat araç kullanmak zorunda kaldım. :D
@Abdullah Hacıgül bu arkadaşın soeunu benimkinden de büyük çıktı usta, belki bi güzellik olarak aracılık yaparsın. Bu ısı değerlerini normal görüp geri yollamaları hoş olmamış. Özellikle de bu işlemci 115 deeceye kadar kaldırıyor rahat olun demeleri..

O da bişey mi ben 3 kere Ankaradan geldim hünübirlik 10ar saat araç kullanmak zorunda kaldım. :D
@Abdullah Hacıgül bu arkadaşın soeunu benimkinden de büyük çıktı usta, belki bi güzellik olarak aracılık yaparsın. Bu ısı değerlerini normal görüp geri yollamaları hoş olmamış. Özellikle de bu işlemci 115 deeceye kadar kaldırıyor rahat olun demeleri..
Ben de istanbul sınırlarına yeni girdim benzinlikte gördüm konuyu. Umarım birazdan gittiğimde bana da aynı davranışı gösterip yollamazlar.

Maethy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Timuçin Öğrenir
Dart1 sistem aldım. Aynı sorun bende vardı. Problemin sebebi işlemci sogutucusunun yeri. Söküp kasanin üst kismina taktim düzeldi. 65 i gecmiyor şuan

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Nzxt gayet sağlamdır büyük ihtimal soğutucu oturmadı veya macun sürememiş olabilir misin? Sistemi kontrol et arkada işlemciyi yoran bir şey var mı mesela? Bende 5600x boşta 34 derece oyunlarda Max 49-51 derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
mertcan
Güncelleme**
Az önce getirdim ve değişimini yaptılar hemen. Çok yardımcı oldular bana. Seni neden öyle yolladılar anlayamadım.

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk
@Abdullah Hacıgül mesajlarıma döndü kendisi sağolsun neyi değiştiler sende ben kasayı çalıştırmıyorum bile götürücem diye umarım bu sefer gittiğimde yardımcı olurlar bana dedikleri garantiye falan yollanırsa 10 gün 15 gün sürer kasayı alman senin nasıl hemen hallettiler :D

Ben de istanbul sınırlarına yeni girdim benzinlikte gördüm konuyu. Umarım birazdan gittiğimde bana da aynı davranışı gösterip yollamazlar.
Umarım bende bu sefer gittiğimde düzeltirler

Goca
Nzxt gayet sağlamdır büyük ihtimal soğutucu oturmadı veya macun sürememiş olabilir misin? Sistemi kontrol et arkada işlemciyi yoran bir şey var mı mesela? Bende 5600x boşta 34 derece oyunlarda Max 49-51 derec
Hocam hazır sistem ben birsey yapmadim ki kendileri kurdular

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,914
İsim
Mert Can Ergün
sivi soğutmayla kullandım overclock otomatik ti boşta 28 ile 35 arasında gidip geliyor du oyunda ise en fazla 50- 60 arasında soğutucun tam oturmamış olabilir

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk
sivi soğutmayla kullandım overclock otomatik ti boşta 28 ile 35 arasında gidip geliyor du oyunda ise en fazla 50- 60 arasında soğutucun tam oturmamış olabilir
Hocam ben götürdüm özellikle belirttim oturmamış olabilir mi pompa bozuk olabilir mi falan diye yok normal dediler

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,914
İsim
Mert Can Ergün
Top Bottom