Neler Yeni

🔥İndirim Ryzen 5500 2491 TL Yaniyorrrr

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
400 lira fark için kimse gidip almanyadan işlemci almaz. amazon ceo sumusun sen kardeşim.alana saygımız var çoğunluk almaz.sende almazsın burda boş yapma amaçlı bulunuyorsun sadece. şuan zaten 2800 e var birkaç yerde indirim denk getirse zaten o fiyatlara buradada alacak. gerek varmı ordan almaya yok. sende bunu bile bile boş yapıyosun.
ben alırdım

Farway

80+ Silver
Güzel fiyat,alınabilir. 100 lira gibi rakamlar olsa amazonla uğraşmam diyen arkadaş haklı ama türkiyede bile 1 hafta kargo bekleyen var,500 lira için değer.
Alana hayırlı uğurlu olsun.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
tamam sen al kardeşim. herkese cevap yazmayın ya. kendi fikrini yaz geç.bu forumda sıkıntı var valla. herkes bi atarlı bi giderli.çoluk çocuk dolu.
bilmeden yorum yapana çoluk çocuk diyoruz forumda amazon almanyada alışveriş yapan çok kişi var. Şahsen ben 2 ekran kartı aldım. Bilmeden konuşan çoluk çocuk doldu forum.

hakmer11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömer MUT
bilmeden yorum yapana çoluk çocuk diyoruz forumda amazon almanyada alışveriş yapan çok kişi var. Şahsen ben 2 ekran kartı aldım. Bilmeden konuşan çoluk çocuk doldu forum.
Yeni gümrük vergileri ile birlikte maalesef ekran kartıda hayal oldu. Amazon yurtdışı yerine türkiyeden almayı tercih edenleri anlamsız görmüyorum artıl

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
Lydranx
Arkadaşlar Burda 2644 TL. Ayrıca Kutulu Olduğu İçin Wraith Prisim'de var. Bunu Almak Daha Mantıklı.

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
valla hocam 1.5 sene sonra bozulsa süreç nasıl işliyor kimse bilmiyor. amazon değiştiriyormuş veya iade alıyormuş gibi söylemler var. yapan ben duymadım.herkes miş-muş konuşuyor. inşallah yapıyordur. tr amazonda ayakkabı iptal ve ücret iadesine 1 hafta bekledim.onu düşünemiyorum.
İşlemci nasıl bozulur, beni bilgilendirebilir misiniz??

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
Lydranx

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
İşlemci nasıl bozulur, beni bilgilendirebilir misiniz??
Çekiçle vurursan, elinden düşürürsen, pinini yamultursan, yüksek voltaj yeni nesil anakartlarda pek mümkün olmasa da diyelim oldu yüksek voltajda, yüksek oc denemesinde bir ihtimal...
Kısaca oldukça zordur.
Fabrikadan hatalı ürün gelme olasılığı da çok düşüktür.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Çekiçle vurursan, elinden düşürürsen, pinini yamultursan, yüksek voltaj yeni nesil anakartlarda pek mümkün olmasa da diyelim oldu yüksek voltajda, yüksek oc denemesinde bir ihtimal...
Kısaca oldukça zordur.
Fabrikadan hatalı ürün gelme olasılığı da çok düşüktür.
Biliyorum. Arkadaşın gereksiz yorumuna tepki vermek amacıyla yazdım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,718
Üyeler
141,038
Son üye
dess
Top Bottom