Neler Yeni

Ryzen 7 2700x Isınma Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yasin
3800x kullanıcısıyım. 2. el olarak aldım pcyi. Düne kadar boşta 50-60 arası gidip geliyordu. Aynı şekilde wraith prisma soğutucu var üstünde. Aldığım kişi işlemci soğutucusunun yanındaki mandalı takamamış bu yüzden soğutucu yerine oturmamış. Dün tamamen çıkarıp tekrar taktım mandalı da taktım. Sonrasında sıcaklık 30 dereceye düştü. Bi kontrol etmeni tavsiye ederim.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
MSI Afterburner'de aynı değeri gösteriyor. Bilip bilmeen veya kullanmadan kafadan bilgilerle sallamayınız. 10 senedir kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim. Kullanmıyorsanız da kullanana sallamayınız.
1634460809115.png

Sakin ol daha 2021'deyiz.
Kullanıp sorun yaşamaman hiçbir şeyi değiştirmiyor ;

Yeterli mi?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu ne lanet işlemcidir ki bir türlü soğutamadık ne yapsak ne etsek bilemedik ne yapmamız lazım acaba soğutmak için önerebileceğiniz ayarlar yöntemler var mıdır acaba? Soğutucu da wraith prisma. Boşta 70 66 derece arasında çalışıyor :(
Anakartı B450M S2H
Termal macununu değiştirebilirsiniz. Wraith Prisimin o işlemciye yetmesi lazım

Bergee

80+ Silver
Termal macununu değiştirebilirsiniz. Wraith Prisimin o işlemciye yetmesi lazım
Termal macun amd'nin direkt olarak wraith prism'in üstünde sürülü gelen termal macun. Bu iyi bir termal macun diye biliyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

3800x kullanıcısıyım. 2. el olarak aldım pcyi. Düne kadar boşta 50-60 arası gidip geliyordu. Aynı şekilde wraith prisma soğutucu var üstünde. Aldığım kişi işlemci soğutucusunun yanındaki mandalı takamamış bu yüzden soğutucu yerine oturmamış. Dün tamamen çıkarıp tekrar taktım mandalı da taktım. Sonrasında sıcaklık 30 dereceye düştü. Bi kontrol etmeni tavsiye ederim.
Bundan da şüphelenmiyor değilim :D

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Termal macun amd'nin direkt olarak wraith prism'in üstünde sürülü gelen termal macun. Bu iyi bir termal macun diye biliyorum?

Bundan da şüphelenmiyor değilim :D
Ne kadardır var?

Bergee

80+ Silver

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet ama zamanla kuruyabiliyor. Kaliteli ise 6Aydan önce değiştirmenize gerek yok ama kalitesiz ise 2-3 Ayda bir değiştirmelisiniz.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Alıntıyı görüntüle
Sakin ol daha 2021'deyiz.
Kullanıp sorun yaşamaman hiçbir şeyi değiştirmiyor ;

Yeterli mi?
Kardeş herkes sorun yaşıyor diye bende sorun yaşamak zorunda mıyım? bende sorun yaşasam şuan yüklü olmaz. Ayrıca Oradaki 2020 pc aldığım tarih, o tarihten önce sence bilgisayarım yok muydu? 2007'den bu yana bilgisayar kullanıyorum. Hala bilip bilmeden , bilmiş bilmiş konuşmaya devam ediyorsun. Herkes senle yaşıt değil. 13-14 yaşında değiliz yani.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Henüz yeni yani 1 sene oldu olmadı bile işlemciyi alalı
O zaman bi' voltajlara bakalım siz müsait olunca, ona göre görürüz problemi diye tahmin ediyorum.

Kardeş herkes sorun yaşıyor diye bende sorun yaşamak zorunda mıyım? bende sorun yaşasam şuan yüklü olmaz. Ayrıca Oradaki 2020 pc aldığım tarih, o tarihten önce sence bilgisayarım yok muydu? 2007'den bu yana bilgisayar kullanıyorum. Hala bilip bilmeden , bilmiş bilmiş konuşmaya devam ediyorsun. Herkes senle yaşıt değil. 13-14 yaşında değiliz yani.
OK Boomer.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
O zaman bi' voltajlara bakalım siz müsait olunca, ona göre görürüz problemi diye tahmin ediyorum.

OK Boomer.
OK little boy.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,764
Üyeler
138,405
Son üye
novaesthetical