Neler Yeni

Android S23 Ultra - Server kayıt için GÖRÜŞME YAPTIM!

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Murat
Şimdi sordum YD cihazlarımı aldığım kişiye server kayıtlı 12/256 s23 ultraya 920 dolar dedi yani 26 bin civarı. Seninki baya tuzlu tutmuş gibi.
nereden aldınız acaba özelden iletme şansınız var mı

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Çağatay

denek

80+
S23 Ultra Yurtdışı Cihaz elime ulaştı ve buna server kayıt yapacağım (eski parçalanmış bir tane android cihaz var Tecno Camon 12 Air) onun IMEI sını attırtıp cihazı komple imha edeceğim için daha rahat olur ve başkasının attığı IMEI ye güven olmaz zaten. Kocaeli'de Server Kaydı yapan yer araştırıyor iken forumda bir arkadaşımız Kocaeli/Körfez'de Server Kaydı yapan bir vatandaşın numarasını verdi ve bu süreçte konuşma yaptım WhatsApp üzerinden. Ben açıkçası bu işi yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz durum olursa size de bilgi vereceğim. En azından forumda ki arkadaşlarımız için de güvenilir bir kapı arayışı için tercih olur/olmaz.

Alıntıyı görüntüle
hocam telefonu nerden nasıl aldınız acaba özelden yazar mısınız?

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berke
Bu server kayıtın olayı nedir bildiğimiz IMEI atma dedikleri işlem mi.
Ben mi11t pro yurtdışı kullanıyorum aldığım yer yurt dışı imeisinin süresi bitince direnç değiştirip IMEI atmıştı 1 saatte

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,105
İsim
kilan embappe
4,5K pahalı demiş bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,238
İsim
Burak Karadağ
Hocam siz biraz pahalıya aldınız ://
Telefonda pahalı kayıtta pahalı maalesef, ama en pahalısı kayıt ücreti maksimum 100-110 doları gördüm kaç kişide
Şimdi sordum YD cihazlarımı aldığım kişiye server kayıtlı 12/256 s23 ultraya 920 dolar dedi yani 26 bin civarı. Seninki baya tuzlu tutmuş gibi.
Hacı valla şimdi telefon bana bu şekilde geldi toplam 26.400 ₺ + 4300 ₺ de server kayıt olmak üzere asıl aldığım fiyat 30.700 ₺ ha belki kayıtlı alsaydım 2.500 ₺ ucuza gelecekti ama bu da ilk YD cihaz alımım olduğu için tecrübe olsun bu da bize. Bilmiyordum çünkü ve satın aldığım adam da bana dedi ki keşke aldığınız cihazın aynısının kayıtlı olanı 29.500 ₺ idi onu isteseydiniz hiç uğraşmazdınız. Maalesef bilgim yoktu bu konuda. Sağlık olsun 2.000 - 3.000 dert etmiyorum yeter ki iş sorunsuz olsun başka bir derdim yok vallahi.

IMG_20231106_174345.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin adamın fiyatı süpermiş. Lanet olsun be. 4.500 ₺ de az uz değil ya

Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Hacı valla şimdi telefon bana bu şekilde geldi toplam 26.400 ₺ + 4300 ₺ de server kayıt olmak üzere asıl aldığım fiyat 30.700 ₺ ha belki kayıtlı alsaydım 2.500 ₺ ucuza gelecekti ama bu da ilk YD cihaz alımım olduğu için tecrübe olsun bu da bize. Bilmiyordum çünkü ve satın aldığım adam da bana dedi ki keşke aldığınız cihazın aynısının kayıtlı olanı 29.500 ₺ idi onu isteseydiniz hiç uğraşmazdınız. Maalesef bilgim yoktu bu konuda. Sağlık olsun 2.000 - 3.000 dert etmiyorum yeter ki iş sorunsuz olsun başka bir derdim yok vallahi.

Alıntıyı görüntüle

Sen nerden aldin hocam

serwintes

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle

server kaydı nasıl yapılıyormuş kanka

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Çağatay

Alıntıyı görüntüle

Hem pahalı hem uğraştırıcı olmuş senin için. İlk tecrübeler genelde böyledir :) Bir dahakine tecrübelisin artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,238
İsim
Burak Karadağ
Sen nerden aldin hocam
Dolap uygulamasında çok güvenilir ve sağlam satıcıdan aldım ve sorunsuz, güzel geldi.

server kaydı nasıl yapılıyormuş kanka
Telefonu en az yarım günlüğüne veriyorsun ve karşı taraf EDL kablosu kullanarak bir yazılım üzerinden IMEI değişikliği yapıyor.

Hem pahalı hem uğraştırıcı olmuş senin için. İlk tecrübeler genelde böyledir :) Bir dahakine tecrübelisin artık
Sen nereden aldın linkini atar mısın?

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Çağatay
Dolap uygulamasında çok güvenilir ve sağlam satıcıdan aldım ve sorunsuz, güzel geldi.

Telefonu en az yarım günlüğüne veriyorsun ve karşı taraf EDL kablosu kullanarak bir yazılım üzerinden IMEI değişikliği yapıyor.

Attım knk

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Link atar misin ozelden acb?

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
S23 Ultra Yurtdışı Cihaz elime ulaştı ve buna server kayıt yapacağım (eski parçalanmış bir tane android cihaz var Tecno Camon 12 Air) onun IMEI sını attırtıp cihazı komple imha edeceğim için daha rahat olur ve başkasının attığı IMEI ye güven olmaz zaten. Kocaeli'de Server Kaydı yapan yer araştırıyor iken forumda bir arkadaşımız Kocaeli/Körfez'de Server Kaydı yapan bir vatandaşın numarasını verdi ve bu süreçte konuşma yaptım WhatsApp üzerinden. Ben açıkçası bu işi yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz durum olursa size de bilgi vereceğim. En azından forumda ki arkadaşlarımız için de güvenilir bir kapı arayışı için tercih olur/olmaz.

Alıntıyı görüntüle
Bi müddet yasal suresinde kayitsiz kullansaydin telefonu

Top Bottom