Neler Yeni

Android S23 Ultra - Server kayıt için GÖRÜŞME YAPTIM!

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,371
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
S23 Ultra Yurtdışı Cihaz elime ulaştı ve buna server kayıt yapacağım (eski parçalanmış bir tane android cihaz var Tecno Camon 12 Air) onun IMEI sını attırtıp cihazı komple imha edeceğim için daha rahat olur ve başkasının attığı IMEI ye güven olmaz zaten. Kocaeli'de Server Kaydı yapan yer araştırıyor iken forumda bir arkadaşımız Kocaeli/Körfez'de Server Kaydı yapan bir vatandaşın numarasını verdi ve bu süreçte konuşma yaptım WhatsApp üzerinden. Ben açıkçası bu işi yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz durum olursa size de bilgi vereceğim. En azından forumda ki arkadaşlarımız için de güvenilir bir kapı arayışı için tercih olur/olmaz.
Ben kullaniyorum s21 icin sorun varsa alabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Öztüre
S23 Ultra Yurtdışı Cihaz elime ulaştı ve buna server kayıt yapacağım (eski parçalanmış bir tane android cihaz var Tecno Camon 12 Air) onun IMEI sını attırtıp cihazı komple imha edeceğim için daha rahat olur ve başkasının attığı IMEI ye güven olmaz zaten. Kocaeli'de Server Kaydı yapan yer araştırıyor iken forumda bir arkadaşımız Kocaeli/Körfez'de Server Kaydı yapan bir vatandaşın numarasını verdi ve bu süreçte konuşma yaptım WhatsApp üzerinden. Ben açıkçası bu işi yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz durum olursa size de bilgi vereceğim. En azından forumda ki arkadaşlarımız için de güvenilir bir kapı arayışı için tercih olur/olmaz.
Dolaptaki satıcının linkini gönderir misin

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hocam son durum hakkında bilgi verebilir misin? Kayıtta bir sorun çıktı mı telefonda herhangi bir eksik falan var mı?

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Hocam son durum hakkında bilgi verebilir misin? Kayıtta bir sorun çıktı mı telefonda herhangi bir eksik falan var mı?
Ben de ayni server kayit ile aldim hocam. Bende sadece guncelleme sorunu var. Telefona guncelleme gelmedi

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Ben de ayni server kayit ile aldim hocam. Bende sadece guncelleme sorunu var. Telefona guncelleme gelmedi
O kötüymüş ya geçmiş olsun Samsung Pass vesaire çalışıyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,228
İsim
Burak Karadağ
Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
O kötüymüş ya geçmiş olsun Samsung Pass vesaire çalışıyor mu
Pass de calismiyor diye biliyorum genel olarak server kayitlilarda, denemedim o yuzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kayıtta sorun çıkmadı
+ güncellemelerim tıkır tıkır geliyor ve yapıyorum.
Valla bende sunucu baglantisi kuruluyor - kaydedilemedi yazip kaliyor. Aldigim kisiye soracağım tekrardan

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Özdemir
Server kaydı yaptıran arkadaşlar, Secure Folder kullanmaya çalıştığınızda nasıl bir hata alıyorsunuz? Bankacılık uygulamalarında bir sorun var mı? Ayarlardan yazılım bilgileri>durum bilgileri sekmesinde Telefon durumu hala Resmi mi? Ve rica etsem biriniz telefonu download mode a alıp WARRANTY VOID değerinin hala 0 (0x0000) olup olmadığını kontrol edebilir mi? Sanırım server kayıtta root vb. atılmıyor ancak Knox sayacı işlem sırasında yüklenen resmi olmayan yazılımdan dolayı artıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,176
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom