Neler Yeni

Android S23 Ultra - Server kayıt için GÖRÜŞME YAPTIM!

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
Sorunsuz halledilir umarım diyorum. Adam da belediye çalışanıyım yazmış ya, kelek yapmaz umarım demek istedim neyse boşver :)
Bana bu kişinin numarasını veren arkadaş bu kişiden 2 adet cihaz aldığını ve şuan kendisinin de S23 Ultra aldığını fakat henüz kayıt yaptırmadığını fakat yapacağını belirtti. Belli ki birinin öne geçip bu adamdan kayıt yaptırtıp kendini denek olarak kullanması gerekti işin açığı bu :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kabloyu size kitlemesi saçma. Maden bu işi yapıyo bulunmalı bulunmasa bile kendi alıp öyle yapmalı. En azından söylemesin 4300 desin. Böyle olsa ben kabloyuda isterdim verdim sonuçta parasını adamda niye kalsın kekxkek
Onu sorarım sonra tekrar ayrıca 100 - 200 TL nin peşine düşmem ya yeter ki sorunsuz iş olsun. En önemlisi ve içime taktığım o durum

MctCan

80+ Bronze
3 hafta önce ben aldım s23 ultra + server kaydı 28000 lira verdim 0 cihaz yani.
Samsung pass ve güvenli klasör hariç sorunsuz kullanıyorum . Sorunlarınız varsa sorabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
Samsung pass ve güvenli klasör hariç sorunsuz kullanıyorum . Sorunlarınız varsa sorabilirsiniz.
Telefon 26.400 ₺ + 4.500 ₺ vade farkı + 4.300 ₺ server = 35.200 ₺ toplam
Sen nereden aldın ve kaç GB + RAM?

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ben de kocaelideyim hocam s23 ultra düşünüyorum server kayitli. Takipteyim

Nerden aldiniz hocam

federalper

80+ Silver
Fiyat pahalı çok daha ucuza yapanlar var.

Vereceğin bir imei samsung imeisi olsun ve 1.imeiye samsung imeisi yazılsın yoksa cihaza güncelleme gelmez 2.ye istediğin cihazın verebilirsin.

MctCan

80+ Bronze
Ben de kocaelideyim hocam s23 ultra düşünüyorum server kayitli. Takipteyim

Nerden aldiniz hocam
Facebook grubunda işi yapan var isim vermek yasak mı bilmiyorum

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,324
İsim
Çağatay
Bana bu kişinin numarasını veren arkadaş bu kişiden 2 adet cihaz aldığını ve şuan kendisinin de S23 Ultra aldığını fakat henüz kayıt yaptırmadığını fakat yapacağını belirtti. Belli ki birinin öne geçip bu adamdan kayıt yaptırtıp kendini denek olarak kullanması gerekti işin açığı bu :)

Onu sorarım sonra tekrar ayrıca 100 - 200 TL nin peşine düşmem ya yeter ki sorunsuz iş olsun. En önemlisi ve içime taktığım o durum
Şimdi sordum YD cihazlarımı aldığım kişiye server kayıtlı 12/256 s23 ultraya 920 dolar dedi yani 26 bin civarı. Seninki baya tuzlu tutmuş gibi.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
S23 Ultra Yurtdışı Cihaz elime ulaştı ve buna server kayıt yapacağım (eski parçalanmış bir tane android cihaz var Tecno Camon 12 Air) onun IMEI sını attırtıp cihazı komple imha edeceğim için daha rahat olur ve başkasının attığı IMEI ye güven olmaz zaten. Kocaeli'de Server Kaydı yapan yer araştırıyor iken forumda bir arkadaşımız Kocaeli/Körfez'de Server Kaydı yapan bir vatandaşın numarasını verdi ve bu süreçte konuşma yaptım WhatsApp üzerinden. Ben açıkçası bu işi yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz durum olursa size de bilgi vereceğim. En azından forumda ki arkadaşlarımız için de güvenilir bir kapı arayışı için tercih olur/olmaz.

Alıntıyı görüntüle
Özelden numarayı atarmısın banada. Almanyadan Telefon alacğaım yakında.

YsnYalc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yasin
Telefonda pahalı kayıtta pahalı maalesef, ama en pahalısı kayıt ücreti maksimum 100-110 doları gördüm kaç kişide

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz

Bende düşmem ama saçma bi durum ondan düşerdim 😅

Top Bottom