Neler Yeni

Android S23 Ultra - Server kayıt için GÖRÜŞME YAPTIM!

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Server kaydı yaptıran arkadaşlar, Secure Folder kullanmaya çalıştığınızda nasıl bir hata alıyorsunuz? Bankacılık uygulamalarında bir sorun var mı? Ayarlardan yazılım bilgileri>durum bilgileri sekmesinde Telefon durumu hala Resmi mi? Ve rica etsem biriniz telefonu download mode a alıp WARRANTY VOID değerinin hala 0 (0x0000) olup olmadığını kontrol edebilir mi? Sanırım server kayıtta root vb. atılmıyor ancak Knox sayacı işlem sırasında yüklenen resmi olmayan yazılımdan dolayı artıyor.
Telefon durumu resmi yaziyor banka uygulamalarinda da herhangi bir sikinti yasamadim su ana kadar

oguzunsal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz ünsal
Merhaba hocam, kayıt sırasında cihazınız sıfırlandı mı?

oguzunsal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz ünsal
Size özelden yazdım kocaelindeki arkadaşın numarasını paylaşır mısınız

povera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Koca
hocam selamlar ben de s23 ultra almak istiyorum hala kullanıyorsanız tavsiye ediyor musunuz

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
hocam selamlar ben de s23 ultra almak istiyorum hala kullanıyorsanız tavsiye ediyor musunuz
aselam hocam telefonu tavsiye ederim ama ben server kayıtlı aldım güncelleme gelmedi bilgin olsun. Ve instagramda story paylaşırken bazı videolarda baya kalite bozuluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Eralp Eminçelebi
3 hafta önce ben aldım s23 ultra + server kaydı 28000 lira verdim 0 cihaz yani.
Samsung pass ve güvenli klasör hariç sorunsuz kullanıyorum . Sorunlarınız varsa sorabilirsiniz.
hocam bende aynı işlemi yaptıracağım da sorun oldyumu yaptırdığın süreçten bu yana

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet İ.O.
Bende server kayıt yapıyorum ücreti nedir uyguna yapabiliriz dileyen olursa.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,840
İsim
Mehmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet İ.O.

Zanni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Güneş
S23 Ultra Yurtdışı Cihaz elime ulaştı ve buna server kayıt yapacağım (eski parçalanmış bir tane android cihaz var Tecno Camon 12 Air) onun IMEI sını attırtıp cihazı komple imha edeceğim için daha rahat olur ve başkasının attığı IMEI ye güven olmaz zaten. Kocaeli'de Server Kaydı yapan yer araştırıyor iken forumda bir arkadaşımız Kocaeli/Körfez'de Server Kaydı yapan bir vatandaşın numarasını verdi ve bu süreçte konuşma yaptım WhatsApp üzerinden. Ben açıkçası bu işi yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz durum olursa size de bilgi vereceğim. En azından forumda ki arkadaşlarımız için de güvenilir bir kapı arayışı için tercih olur/olmaz.
Ben de kayıt için özelden sordum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

özleden yazdım hocam
Ben de rica ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,753
Son üye