Neler Yeni

S23 VS İPHONE 15 PRO MAX

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
sizce direk iphone 15 p.m. mi alayım yoksa s23+wach 5 pro+ buds 2 pro+ book 2 pro 360 mı alayım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,086
İsim
Sinan Aba
sizce direk iphone 15 p.m. mi alayım yoksa s23+wach 5 pro+ buds 2 pro+ book 2 pro 360 mı alayım
Sosyal medya içerik üreticisi isen herhangi bir iphone yeter ama s23+ ve yanındakiler daha mantıklı.
Kalem sevdan varsa s23 ultrada bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sosyal medya içerik üreticisi isen herhangi bir iphone yeter ama s23+ ve yanındakiler daha mantıklı.
Kalem sevdan varsa s23 ultrada bakabilirsin
hocam kamerasında renk patlaması olmasın yeter

şahin doğan

80+ Platinum
Samsung ekosistemi tarihin en saçma olayı. kendisine ait olmayan bir işletim sistemi ile ekosistem olmaz. Ekosistem yapmak için alma. Saat gereksiz mesela. Aynı şekil laptopta.
Telefona 100K verecek kadar paran varsa 15 Pro Max al kullan. Beğenmezsen 2. elde çok kaybın olmadan satıp değiştirirsin zaten.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,509
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Bi tık altı olsa bile iphone alırım İos kalitesi kıyaslanamaz bence androidle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung ekosistemi tarihin en saçma olayı. kendisine ait olmayan bir işletim sistemi ile ekosistem olmaz. Ekosistem yapmak için alma. Saat gereksiz mesela. Aynı şekil laptopta.
Telefona 100K verecek kadar paran varsa 15 Pro Max al kullan. Beğenmezsen 2. elde çok kaybın olmadan satıp değiştirirsin zaten.
hocam peki s23te renk patlaması oluyor mu

şahin doğan

80+ Platinum
Renk patlamasından kastınız nedir? S23 bana göre kamera tarafında başarısız. Renk doğruluğu, kontrast oranı, doygunluk oranı çok kötü. Ön kameranın renkleri ayrı kötü. Cilt tonunu baya kötü gösteriyor. S22'nin yazılımı S23'den daha iyi bu konularda.
Şu videoya bakarak kafanızda bir şeyler oturtabilirsiniz.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,086
İsim
Sinan Aba
hocam kamerasında renk patlaması olmasın yeter
s23+'ı bilmiyorum ama güç olarak testlerden de belli olduğu gibi 15 pro max'e göre eski denilebilecek 23 ultra bile ondan daha güçlü.

Testleri bırak bizzat ben kendim iki telefonu kıyasladım. Ekran, kalite, performans s23 ultra çok daha iyi iphone 15 pro max'e göre. İki cihazda sıfır bik kaç uygulama yükledim ve uygulama, oyun açılış hızlarına baktım s23 ultra daha hızlı açıyor ve 10-15 uygulama açık hepsine geri dönebildim iphone da hepsi açılmıyor bazılarını kapatıyor.

Kamera tartışılır bazen o iyi bazen diğeri. Şahsen içerik üreticisi değilsem iphone'a para vermem ben telefonu ilerde satmak için değil kullanmak için alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka bir şey demeye gerek varmı bilmiyorum birde şunu izleyin :ROFLMAO:

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
Renk patlamasından kastınız nedir? S23 bana göre kamera tarafında başarısız. Renk doğruluğu, kontrast oranı, doygunluk oranı çok kötü. Ön kameranın renkleri ayrı kötü. Cilt tonunu baya kötü gösteriyor. S22'nin yazılımı S23'den daha iyi bu konularda.
Şu videoya bakarak kafanızda bir şeyler oturtabilirsiniz.
renkler birbirine karışıyor mu yani beyazı mavi gibi gösteriyor mu demek istedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,077
Üyeler
143,285
Son üye
Freos
Top Bottom