Neler Yeni

Yardım Sabahtan beri uğraşıyom yardım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
murat akın
Ben kulaklık bağladığımda seçim yapmam gerekiyor bazen seçeneklerde kulaklığın çıkmış olması lazım
1689205495076.png

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
murat akın
Bu konuya baktınız mı belki işe yarar

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Barış Okçu
Buun bir çözümü var ama mikrofon ile sesi beraber kulladığında ses kalitesi telefon konusması gibi oluyordu

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre Ortamevzi
Buun bir çözümü var ama mikrofon ile sesi beraber kulladığında ses kalitesi telefon konusması gibi oluyordu
Vallaha aklınıza gelirse yazın burdan yapacak bişey yok

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar iyi geceler bir sorunum var.Mikrofonlu kulaklık aldım.Kulaklık da mikrofon da telefona bluetooth ile bağlayınca çalışıyor ancak bilgisayarda kulaklık çalışırken mikrofon çalışmıyor.Birçok yöntem denedim ama sorunu çözemedim.Lütfen yardım edin
Kablosuz kulaklık değil mi? Onun çözümü yok, en azından ben 2 senedir bulamadım. Ses aygıtı olarak aynı kulaklığın (handsfree) olanı çıkıyor onu seçince mikrofon çalışıyor ama o seçenekte de ya ses berbat geliyor ya hiç ses gelmiyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazdığım Handsfree olayı o, ama benim Anker Q10 gibi bazı kulaklıklar birkaç cızırtı hariç ses vermiyor oradan, ama bazı kulaklıklar ses kalitesini mahvetse bile çalışıtırıyor.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Barış Okçu
Kablosuz kulaklık değil mi? Onun çözümü yok, en azından ben 2 senedir bulamadım. Ses aygıtı olarak aynı kulaklığın (handsfree) olanı çıkıyor onu seçince mikrofon çalışıyor ama o seçenekte de ya ses berbat geliyor ya hiç ses gelmiyor...

Yazdığım Handsfree olayı o, ama benim Anker Q10 gibi bazı kulaklıklar birkaç cızırtı hariç ses vermiyor oradan, ama bazı kulaklıklar ses kalitesini mahvetse bile çalışıtırıyor.
aynen dediğim buydu bendeki xiomi ilk dediğin gibi

oEnesQlf

80+ Silver
denetim masasından sese gir ordan realtek leri ve kendi kulaklığını varsayılan yap

başka bir forumda görmüştüm yapınca ikiside düzgün bir şekilde çalıştı.

1. yöntem:
sağ köşedeki "realtek HD audio yöneticisini" aç. mikser kısmına geç, alttaki kaydet kısmında mikrofon sesi ayar kısmı vardır, volume ayar kısmının altında mavi bir kutucuk içinde iki nokta simgesi göreceksin üzerine geldiğinde gelişmiş yazısı çıkar, oraya tıkla ve "mikrofon arttırma" seçeneğini kapat.

2. yöntem
ses denetimine gir. "seçenekler"'den "özelliklere" gel ve "karıştırıcı aygıt" olarak "realtek hd audio inputu seç", daha sonra tekrar seçeneklere tıkla ve gelişmiş denetimleri seç. bunları yaptıktan sonra mikrofon sesini ayarlama yerinin altında gelişmiş seçeneği çıkar, gelişmişe tıkla ve "mikrofon arttırma" yazan yeri devredışı bırak.

bu anlattığım iki yöntemde aynı işi yapmaktadır yani birini yapmışsan diğerini yapmana gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,029
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom