Neler Yeni

Saçlarım seyrek mi ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,551
İsim
Oğuz Oğuz
saçlarim seyrek mi sizce ?
şuanda biotin hapi ve sampuani kullanmaktayim geriye kalan saclarimi korumak istiyorum koruyacak sac kalmis mi sizce yogun isik altinda (ampulvs) saç diplerim gozukuyor saclarim ne durumda ?
Takma kafana hocam.
Benimki daha seyrek

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
saçlarim seyrek mi sizce ?
şuanda biotin hapi ve sampuani kullanmaktayim geriye kalan saclarimi korumak istiyorum koruyacak sac kalmis mi sizce yogun isik altinda (ampulvs) saç diplerim gozukuyor saclarim ne durumda ?
Bence iyi

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Bence fena değil. Ön tarafta hafif bir seyreklik var ama takılacak bir şey değil. Maşallahınız var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
hamitözkan
Seyrek değil reis keyfine bak

bioxin iki-üç kez kullandım gerçekten berbat bir halta yaramıyor. saçı sinir,stres ve b12 vitamin eksikliği falan döker yediklerine dikkat et. dökülürsede saç ekimine git. genetik oluyor bazı kişile

bioxin iki-üç kez kullandım gerçekten berbat bir halta yaramıyor. saçı sinir,stres ve b12 vitamin eksikliği falan döker yediklerine dikkat et. dökülürsede saç ekimine git. genetik oluyor bazı kişilerde
benim kullandigim doktorumun yazdigi biotin ilaci hap ve sampuan olarak

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Ömer Keskin
Yanlış anlaşılmasın kimine göre seyrek kimine görede sık gelebiliyor. Bunu en iyi çözebilecek kişiler hekimlerdir. Tahlil yaptırıp dökülme eğilimde olup olmadığını anlayabilirsin. Ona göre de tedavisine başlayabilirsin. Benimde saçlarım bu şekilde ;

Ekler

• CCA3FE30-F8DC-4D9E-A4D0-791608AC7A6A.jpeg
    CCA3FE30-F8DC-4D9E-A4D0-791608AC7A6A.jpeg
    483 KB · Hit: 86

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Furkan SARIGÖL
Türkiyede yaşıyorsan ve saçların yalnızca bu kadar seyrekse şanslısın
Saçların güzel bu arada nazar değmesin

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
hamitözkan
Yanlış anlaşılmasın kimine göre seyrek kimine görede sık gelebiliyor. Bunu en iyi çözebilecek kişiler hekimlerdir. Tahlil yaptırıp dökülme eğilimde olup olmadığını anlayabilirsin. Ona göre de tedavisine başlayabilirsin. Benimde saçlarım bu şekilde ;
anladım peki sana göre benim saçlarım seyrek mi ?
(senin saçlarım bence gayet gür)

Theaks81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ali Kemal Solak
Yaş 24... Irsi bu durumlar peder askerde dökmüş ben üniversitede döktüm 😂
Ulen şapka takar gezerdim şimdi umrumda değil herkeste saç var sende yok mis gibi 😎😂

images (3).jpeg

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Ömer Keskin
anladım peki sana göre benim saçlarım seyrek mi ?
(senin saçlarım bence gayet gür)
Gördüğüm kadarıyla ön bölümler dökülmüş böyle değilse tabi önceden de saç şeklin. Dökülmeye meğilli gibi duruyor. Dersen ki çokmu seyrek, değil. Benim kardeşimin saçları döküldü saç ektirdi . Belli bir zaman alıyor dökülmesi. Yaşın daha çok genç şimdiden hekim onaylı tedavilere başla. En azından olan saç tellerini güçlendirir dökülmesini minimuma indirirsin. Bioxin tarzı serumlara bulaşma tamamen yalan. Saça iyi gelebilecek doğal ürünler kullanabilirsin.

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,740
Üyeler
154,278
Son üye