Neler Yeni

🔥İndirim Samsung Buds FE Kulaklık 1150 TL 🔥

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Görkem çetinkaya
Kötü samsungun kulaklıkları
Evet ankerin ucuz kulakliklarini al hocam sen cok biliyorsun. Ankerin giris seviyesi kulakliklarinin ne kadar kotu oldugunu kullananlar bilir. Berbattir ses kalitesi cok kotudur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alp Öztürk
Evet ankerin ucuz kulakliklarini al hocam sen cok biliyorsun. Ankerin giris seviyesi kulakliklarinin ne kadar kotu oldugunu kullananlar bilir. Berbattir ses kalitesi cok kotudur.
ankerin ucuz kulaklıkları bundan iyidir anlamında yazdım low iq

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
Ömer Murat KARACA

Robius

80+ Bronze
Son düzenleme:

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
Ömer Murat KARACA
Bu kulaklık zaten bir kaç gündür bu fiyatta ben 4 gün önce aldım 4 günde 20 saatten fazla kullandım günlük 4 saat spor yaparken full ses ayrıca eve gidip gelirken ve kütüphanede orda burda dışarıda aktif kullanıyorum kulaklık beni aldığım ilk anda büyüledi size açık ara söylüyorum anker'i falan geçin bu kulaklığı aldığınızda neden bu kadar ucuz diyeceksiniz (performansına kıyasla) zira bir çok yönden airpods pro dan bile daha iyi sadece airpods pro mikrofondan kazanıyor tek fark o diğer herşeyde bu kulaklık daha iyi bassları mükemmel uygulaması çok iyi kutu tasarımı mükemmel kulağa muhteşem oturuyor ve en güzel olayı aktif gürültü önleme ve ortam sesi modu ikiside çok iyi çalışıyor ve sadece kulaklığın üzerinedeki tuştan modlar arası geçiş yapılabiliyor telefonu neredeyse hiç kullanmıyorum herşeyi üzerindeki taşlardan yapabiliyorum basslar tizler çok iyi uygulamadaki ekolayzır ayarları çok hoşuma gitti bass moduna aldığımdan basslar çok yoğunlaşıyor net modu var mesela onda kullanıyorum en çok hem basslardan ödün vermiyor hem tizleri de yüksek veriyor hemde sesler çok net müzik çalmadığında bile anc Bi anda dış dünya ile bağlantıyı kesiyor kulaklık anc ile yaklaşık kulakta 5/6 saat çalışabiliyor kutuyla beraber yaklaşık 30 saat şarjı gidiyor anc açık kullanılırsa bu 24 25 saate düşüyor ortalama bide benim tel Xiaomi Samsung için evden çıkınca evde unutursanız bildirimle hatırlatma falan bile var ama genel imkanları Xiaomi telefonumdan bile değerlendireniliyorum bütçesi yeten 2k ya kadar bütçesi olan bile bence bunu alıp geçsin fazlası da cebinde kalsın umarım yardımcı olmuşumdur kulaklık beni çok mutlu etti buraya yazmak istedim ben naysla aldım 100 geri veri 1050 ye gelmiş oldu
Ürünün fiyatı normalde ucuz değil, Samsung TR'ye özel fiyatlandırma yapıyor. Buds 2'nin çıkış fiyatı 99 dolar, biz 700-800TL'ye aldık. Buds FE'nin çıkış fiyatı aynı şekilde 99 dolar ancak yine özel fiyatlandırma ile 35-40 dolar civarına satıyorlar. Yani normal şartlarda vergisiz haliyle 3300TL'lik ürün 😊

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alp Öztürk
Samsung yıllar önce Harman Kardon'u aldı bu kulaklıkları Harman Kardon mühendisleri geliştiriyor haberin yok galiba...
harman kardonla 30 dolarlık kulaklığı bir tutan samsung fanboy garibanlığı

harman kadronu ben kullanırım

Robius

80+ Bronze
harman kardonla 30 dolarlık kulaklığı bir tutan samsung fanboy garibanlığı

harman kadronu ben kullanırım
Harman mühendisleri samsung kulaklıkları harman frekans hedefine göre tuning ediyor.

Sen harman'a bi dünya para vermeye devam et ancak kendini kandırırsın. Aldığın ses aşağı yukarı aynı olacaktır.

Ankerin ucuz kulaklıklığı ahaahhsdkfhsgbdffjyhjoş :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alp Öztürk
Harman mühendisleri samsung kulaklıkları harman frekans hedefine göre tuning ediyor.

Sen harman'a bi dünya para vermeye devam et ancak kendini kandırırsın. Aldığın ses aşağı yukarı aynı olacaktır.

Ankerin ucuz kulaklıklığı ahaahhsdkfhsgbdffjyhjoş :kekw:
herkes mal bi sen akıllısın

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Atakan AKTAŞ
Ürünün fiyatı normalde ucuz değil, Samsung TR'ye özel fiyatlandırma yapıyor. Buds 2'nin çıkış fiyatı 99 dolar, biz 700-800TL'ye aldık. Buds FE'nin çıkış fiyatı aynı şekilde 99 dolar ancak yine özel fiyatlandırma ile 35-40 dolar civarına satıyorlar. Yani normal şartlarda vergisiz haliyle 3300TL'lik ürün 😊
Aynen ondan bahsediyorum bende 99 dolarlık bir ürün bu normalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, ANC si çok iyi çalışıyor.
Ben telefon görüşmesi için taktik buldum sabit sessiz yada az sesli biryerde normal konuşuluyor telefon mikrofonundan geliyormuş gibi kaliteli ama caddede yürürken bazen çok gürültü oluyor rüzgar oluyor öyle zamanlarda birini çıkarıp ağzıma götürüyorum diğeri kulağımda sabit öyle görüşüyorum sorunsuz

Robius

80+ Bronze

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Ömer Aslan
Bunu kullandım 500₺ den fazla etmez. Eski buds prom bundan kat ve kat iyi

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Atakan AKTAŞ
Geçen sene aldım hiç memnun değilim ses seviyesi düşük uzun süre kulakta kalınca ağrı yapıyor önermem.
Nasıl ya şarjı fullken bitene kadar kulağımda duruyor ortam sesi açım bir şekilde dış sesde geldiği için bazen kulağımda kulaklık olduğunu unutuyorum şarjını hiç çıkarmadan kulağımda bitirdiğim oldu nasıl ağrı yapıyor ayrıca ses seviyesi inanılmaz yüksek bunun daha ne kadar üstü olabilir bilmiyorum kulağında ağrı yapıyorsada kulak yapınla alakalı olabilir

Top Bottom