Neler Yeni

Samsung Galaxy Buds3 Pro - 5999TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Talha Açıkgöz
2 gün önce airpods pro2 aldım iade edip bunu mu alsam

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

adiltemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Adil Temel
Bu kadar (4x) fiyata değiyor mu acaba? 3 gün önce Buds FE aldım (1295). Oldukça kaliteli kulaklık. Xiaomi telefona da Samsung Wear + Samsung Buds Fe eklentisini indirdim, her türlü kumandasını yapıyor. Kulaklıkların yazılımını bile güncelledi. Bağlantı olarak AAC kullanıyor, samsung'a özel codec kullanmıyor ama yine de ses oldukça kaliteli. ANC özelliği de harika! Etraftaki sesleri resmen yokediyor. Kedi, yanımda miyavlıyor da duymuyorum o derece 😹

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bu kadar (4x) fiyata değiyor mu acaba? 3 gün önce Buds FE aldım (1295). Oldukça kaliteli kulaklık. Xiaomi telefona da Samsung Wear + Samsung Buds Fe eklentisini indirdim, her türlü kumandasını yapıyor. Kulaklıkların yazılımını bile güncelledi. Bağlantı olarak AAC kullanıyor, samsung'a özel codec kullanmıyor ama yine de ses oldukça kaliteli. ANC özelliği de harika! Etraftaki sesleri resmen yokediyor. Kedi, yanımda miyavlıyor da duymuyorum o derece 😹
Farkediyor ses daha temiz ve kaliteli oluyor ama standart kullanıcı için öyle aşırı bi fark yok ( fiyat dışında ) ama kalite düşkünü biri için sonuçta 100,200k ya bile kulaklıklar var ama spotifydan dinlersen hepsi hemen hemen aynı deezer yada apple music kullanmak lazım

Top Bottom