Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy M34 9019TL | Eğitim indirim programı ile

just Free

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Haruncan
Ben şuan giriyorum siteye 11000 gözüküyor yardımcı olabilecek var mı
üyelik açıp öğrenci indirimini aktif edeceksin sitesinden sonra sepette düşecek. Sepette bir şeye onay vermeni istiyor onu onayla. Sepete eklerden ekran koruma hediyesini ekleme üstüne bas nolur nolmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürünü almanızı önermem. A34 bekleyin daha mantıklı. Samsung un işlemcisi yine fazla ısınıp sorun çıkarıyor
Düşmüyor ki hocam düşüren amazon oldu oda bela oldu rezil ettiler kapalı kutu 20 gündür bekliyor millet. A34ün talebi de çok su sıralar düşer mi süpheli her kesimden fena talep var. Yılbasından sonra da zam gelebilir çoğu ürüne.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yavuz Selim
Dediklerini yaptım da yine hiçbir türlü düşmüyor arada bir kere şansıma 10499 gördüm onun dışında düşmüyor.
üyelik açıp öğrenci indirimini aktif edeceksin sitesinden sonra sepette düşecek. Sepette bir şeye onay vermeni istiyor onu onayla. Sepete eklerden ekran koruma hediyesini ekleme üstüne bas nolur nolmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşmüyor ki hocam düşüren amazon oldu oda bela oldu rezil ettiler kapalı kutu 20 gündür bekliyor millet. A34ün talebi de çok su sıralar düşer mi süpheli her kesimden fena talep var. Yılbasından sonra da zam gelebilir çoğu ürüne.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Kürşat
Tamamdır teşekkür ederim hocam.
Fiyat değişiyor galiba arada. Bence bu ay tekrar birkaç kez 9499'a inebilir, 9019'a inmese de. 9499'e alınır vergi indirimiyle ancak 2. imei yazmıyorlarmış onu nasıl halledeceğiz bilmiyorum.

man a man

80+ Bronze
Tekrar 9019TL oldu

Top Bottom