Neler Yeni

Android Samsung Galaxy Note10+ SM-N975F Android sürümünü yükseltmelimiyim?

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_
Arkadaşlar merhaba agustos 2019 yılından beri kullandığım telefonumun android 12 sürümü android 14 yapmak istiyorum. Normalde telefonuma artık güncelleme gelmiyor. Kendim ROM atarak yükseltme yapacağım. Sizce yükseltmelimiyim ? Telefona zararı olur mu ?
256 GB + 12 GB RAM olduğu için satmak istemiyorum. Şimdiye kadar telefonum hiç donmadı.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Arkadaşlar merhaba agustos 2019 yılından beri kullandığım telefonumun android 12 sürümü android 14 yapmak istiyorum. Normalde telefonuma artık güncelleme gelmiyor. Kendim ROM atarak yükseltme yapacağım. Sizce yükseltmelimiyim ? Telefona zararı olur mu ?
256 GB + 12 GB RAM olduğu için satmak istemiyorum. Şimdiye kadar telefonum hiç donmadı.
TR Cihazı mI ? Kox sayacaının oynaması teşkil edebilir. Geri döndürmede zorluk çekebilirsin. Yeni nesil Samsung cihazlarda knox sayacaı dert olabiliyor. Benim eski telefnum S10+ YD idi kayıt için rom atıldı knox sayacı oynadığı için server kayıtta yaptıramadım sonrasında imeiler klana düştü kapandı bende telefon değiştirdim.

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TR Cihazı mI ? Kox sayacaının oynaması teşkil edebilir. Geri döndürmede zorluk çekebilirsin. Yeni nesil Samsung cihazlarda knox sayacaı dert olabiliyor. Benim eski telefnum S10+ YD idi kayıt için rom atıldı knox sayacı oynadığı için server kayıtta yaptıramadım sonrasında imeiler klana düştü kapandı bende telefon değiştirdim.
TR cihazı o konuda sorun yaşamam sanırım.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu

şahin doğan

80+ Platinum
S21'den vs portlanmış bir sürüm ile kullanırsın ancak ne kadar stabil olur? Şu anlık gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom