Neler Yeni

🔥İndirim Samsung Galaxy SmartTag 2 EI-T5600 Akıllı Takip Cihazı 764TL

GirayHan

80+ Gold
Hesaplara tanımlanan %10'luk kuponu kullanın + nays satıcı: n11 resmi

Not: kupon yoksa tık hızında kuponları kullanın (mobilden kuponu uygulayın)

Tık hızında kupon sayfası

Kişisel not : Motorcu arkadaşlar için hayat kurtarabilen bir üründür. eski smarttag'a göre kasası daha sağlam arttırılmış doğruluk ve su toz geçirmez sertifikası var pil ömrü daha iyi ek olarak telefonunuzun kamerasını açıp cihazı arayabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
Mertcan Uysal

BabaVoss7

80+ Silver
Ahım şahım bi indirim değil ama zaten merak ediyordum. Aldım bakalım

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KUPON KULLANAMAZSIN BU SATICIDA
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ahım şahım bi indirim değil ama zaten merak ediyordum. Aldım bakalım
güle güle kullan bende 1 motora bi anahtarlığa aldım. eski versiyondan çok daha iyi olduğu söyleniyor. pil ömrü de daha iyi.

BabaVoss7

80+ Silver
KUPON KULLANAMAZSIN BU SATICIDA

güle güle kullan bende 1 motora bi anahtarlığa aldım. eski versiyondan çok daha iyi olduğu söyleniyor. pil ömrü de daha iyi.
Bende daha çok motor için düşünüyorum. Mantıklı ve işlevsel ise alırım bende bide anahtarlığa

GirayHan

80+ Gold
Bende daha çok motor için düşünüyorum. Mantıklı ve işlevsel ise alırım bende bide anahtarlığa
ben eski versiyonunu şu an motorda kullanıyorum. 7 ay falan oldu pil yarıya indi toz ve su geçiriyor sertifikası yok ek olarak güvenli bölge ayarlayabiliyorum. bu cihaz çok daha iyi en azından gizli bir yere magnet yardımı ile sabitleyebilirim toz su geçirmez olduğu için. dene, memnun kalacaksın. kesme biçme yok en azından motorda biliyorsun garanti dışı bırakıyorlar gps sistemlerini taktığın zaman japon firmalar.

BabaVoss7

80+ Silver
Uzakta olduğunda da tam veriyormu yeri cidden. Gittim bi arsaya koydum yakınlarındada telefon da yok ne bileyim. Bulabiliyormu😅

GirayHan

80+ Gold
Uzakta olduğunda da tam veriyormu yeri cidden. Gittim bi arsaya koydum yakınlarındada telefon da yok ne bileyim. Bulabiliyormu😅
tam yeri veriyor :) elini koymuş gibi buluyorsun. anahtarlığında var diyelim teli kaybettin teli de çaldırarak bulabiliyorsun. evin içinde kaybettin tag'ı telefondan çaldırarak bulabiliyorsun vb vb. birde motor için güvenli alan oluşturuyorsun haritada çember çıkıyor atıyorum 50m2 içi. motor burdan hareket ederse telefonuna bildirim geliyor.

birde motorunun park ettiğin yeri kaybettin diyelim bi avm otoparkında. sana yürüyüş rotası da çıkarıyor. baya bir özelliği var yani. motor çalındı diyelim harita rotası da çiziyor.

Top Bottom