Neler Yeni

Sanırım Bir Kız Bana Yürüyor

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
KONU CİDDİDİR LÜTFEN TROLL SANAN ARKADAŞLAR HAHAHAHA ATMASIN
Son zamanlarda siteden bir arkadaşım vardı karşı cinsiyet ama iyi anlaşıyoruz fakat öyle sevgili olma aşamasında değil benim için sadece arkadaş. Çok yakın da değiliz zaten arada bir sohbet falan ediyoruz bide çocukla 6'ncı sınıftan beri aynı okuldayız ortaokul anılarımızı falan hatırlayıp konuşuyoruz ama ötesi yok yani.
Fakat son 1 ay 6 haftadır falan kız sanki bana daha da fazla yaklaşmaya başladı gibi. Eskiden Whatsapp'tan haftada bir falan kısa muhabbetlerimiz dönerdi şu sıralar gün aşırı veya her gün bana mesaj atıyor sohbet etmek istiyor. Geçen telefondan konuşuyorduk bana sordu ''evde yalnız mısın sizin evde arkadan çok ses gelirdi şimdi çok sessiz'' diye ben de ''evet yalnızım'' dedim o da ''geliyim mi sizin eve'' dedi ben de ''he yok gelme birazdan misafirler gelecek'' demiştim. Çok garibime geldi 5 yıldır arkadaşım olan çocuk şimdiye kadar hiç dememişti. Bunlar normal şeyler olabilir ama 5 yıldır tanışıyoruz dediğim gibi ve hiç bu kadar yakın arkadaşlık kurmaya çalışmamıştı. Bugün de bana ''sinemalar açılınca sinemaya gidelim mi'' diye sordu ondan öncede ''sitenin karşısındaki sokağa bi kafe açılmış gidelim mi çok güzel bir yer'' demişti gitmiştik Türklerin yaptığı Starbucks resmen muhabbet biraz garipleşmeye başladı garip dediğim hafif dereceli flört etme gibi bir şey garip hissetmeye başlayıp telefonuma mesaj gelmiş gibi yaptım ve ''işim var ya'' diyip eve gittim. Sinema sorusuna da 2 saattir cevap vermedim çünkü hep ''bakarız ya, olur belki'' gibi cevaplar veriyordum.
Şunu söyleyeyim tek şey kızı normal bir arkadaş olarak görmem değil henüz 16 yaşındayım bilmiyorum şimdiden manita yapmam falan mı gerek ama kendimi sevgililiğe hiç hazır hissetmiyorum ve kızın bu davranışları sanki sevgili olmamızı istiyormuş gibi geldi bana ve sizin tavsiyelerinizi almak istedim.
Genelde tam tersi olur erkekler kızlara yürür ama ne yapacağımı bilemedim cidden kendimi kız gibi hissettim :D
Hocam kız sana açık açık yürümüş. Karşılık ver mutlaka. Eğer karşılık vermezsen doğru zamanda bir süre sonra sen kıza karşı bir şeyler hissedersin ve o seni süründürür. Test edildi onaylandı.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
KONU CİDDİDİR LÜTFEN TROLL SANAN ARKADAŞLAR HAHAHAHA ATMASIN
Son zamanlarda siteden bir arkadaşım vardı karşı cinsiyet ama iyi anlaşıyoruz fakat öyle sevgili olma aşamasında değil benim için sadece arkadaş. Çok yakın da değiliz zaten arada bir sohbet falan ediyoruz bide çocukla 6'ncı sınıftan beri aynı okuldayız ortaokul anılarımızı falan hatırlayıp konuşuyoruz ama ötesi yok yani.
Fakat son 1 ay 6 haftadır falan kız sanki bana daha da fazla yaklaşmaya başladı gibi. Eskiden Whatsapp'tan haftada bir falan kısa muhabbetlerimiz dönerdi şu sıralar gün aşırı veya her gün bana mesaj atıyor sohbet etmek istiyor. Geçen telefondan konuşuyorduk bana sordu ''evde yalnız mısın sizin evde arkadan çok ses gelirdi şimdi çok sessiz'' diye ben de ''evet yalnızım'' dedim o da ''geliyim mi sizin eve'' dedi ben de ''he yok gelme birazdan misafirler gelecek'' demiştim. Çok garibime geldi 5 yıldır arkadaşım olan çocuk şimdiye kadar hiç dememişti. Bunlar normal şeyler olabilir ama 5 yıldır tanışıyoruz dediğim gibi ve hiç bu kadar yakın arkadaşlık kurmaya çalışmamıştı. Bugün de bana ''sinemalar açılınca sinemaya gidelim mi'' diye sordu ondan öncede ''sitenin karşısındaki sokağa bi kafe açılmış gidelim mi çok güzel bir yer'' demişti gitmiştik Türklerin yaptığı Starbucks resmen muhabbet biraz garipleşmeye başladı garip dediğim hafif dereceli flört etme gibi bir şey garip hissetmeye başlayıp telefonuma mesaj gelmiş gibi yaptım ve ''işim var ya'' diyip eve gittim. Sinema sorusuna da 2 saattir cevap vermedim çünkü hep ''bakarız ya, olur belki'' gibi cevaplar veriyordum.
Şunu söyleyeyim tek şey kızı normal bir arkadaş olarak görmem değil henüz 16 yaşındayım bilmiyorum şimdiden manita yapmam falan mı gerek ama kendimi sevgililiğe hiç hazır hissetmiyorum ve kızın bu davranışları sanki sevgili olmamızı istiyormuş gibi geldi bana ve sizin tavsiyelerinizi almak istedim.
Genelde tam tersi olur erkekler kızlara yürür ama ne yapacağımı bilemedim cidden kendimi kız gibi hissettim :D
Bence sen arkadaşlığını korumaya bak, yakınlaşmaya başlayınca uzak tutmaya çalış çok geldi başıma benimde pek zor değil.

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
Nazikçe reddedersen bence arkadaşlığınız eskisi gibi kalmayabilir bunuda düşün.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Eğer sen de istiyorsan konuşmayı devam ettir, bağını arttır. Sonrasında onu sevdiğini söyle. Zaten o da seviyorsa geriye tek çıkma teklifi etmek kalıyor. Orada kalbin küt küt atabilir, bu doğal bir şey. Kız kabul edince de olabilir. Neyse çok boş yaptım, seviyorsan açıl kanka. Yaşın da bu işlere girmek icin ideal.

Son düzenleme:

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,250
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
hocam şimdi size sıradışı bir öneride bulunacağım garibinize gelebilir ama işe yarayacağını biliyorum.
aynı bu seviyede devam edin ulaşılmazlık / imkansızlık insanı azmettiren en önemli durumdur.
kız sizi elde etmeye çalışıyorsa ki bence öyle biraz da böyle devam edin yavaş yavaş ilerleyin
çünkü bir insan bir şeyi elde edince çabuk sıkılıyor ilişki konusunda.

siz arkadaş-flört karışık takılmaya çalışın böyle bir sağ gösterin bi sol gösterin bi ileri bi geri
sonrasında zaten kızın niyeti varsa kendi açılır söyler

buluşak falan derse her seferinde değil de hani arada bi buluşmaya gitmen daha iyi olur bence.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kız sana yürümüyor koşuyor. Eğer karşılık vermezsen @Emydn10 kızın önünü kesebilir dikkat et o.O2

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
1 yıl daha oyala sonra yapış bilader.

Top Bottom