Neler Yeni

Scirocco vs Megane 4

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Alper Çalışkan
he araca 880 istiyor 2017 sportlne 11k km de araca 880k istiyor. sadece sahibindene gir en düşük km aracları sırala yıl bakmaksızın 1m üstü. 880k temizse güzel fiyat ama büyük ihtimalle ağır hasarlı o fıyatta olma ihtimalı yok
Hasarsız Scirocco yoktur bence :D

r0dyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat Kılıç
he araca 880 istiyor 2017 sportlne 11k km de araca 880k istiyor. sadece sahibindene gir en düşük km aracları sırala yıl bakmaksızın 1m üstü. 880k temizse güzel fiyat ama büyük ihtimalle ağır hasarlı o fıyatta olma ihtimalı yok
Tanıdık olmamıza biraz ucuz bırakıyor herhangi bi trameri yok dostum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hasarsız Scirocco yoktur bence :D
Önceden 2013unu gormuştum ve temizdi 610 bin istiyordu ama kaçtı şimdiki hem yeni hemde temiz ve hasarsız dostum.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Enes kaya
bütün exper işlerini kurumsal yerde yapın. tekrar söyluyorum hocam o fiyata ihtimali yok o özelliklerin. umarım dediği gibidir

1709562179829.png

şahin doğan

80+ Platinum

Önceden 2013unu gormuştum ve temizdi 610 bin istiyordu ama kaçtı şimdiki hem yeni hemde temiz ve hasarsız dostum.
2010 model 17.000'de araç 1M istiyor. O aracı 1.2'ye 1.3'e falan satabilir. Onu almayı düşünürsen 2-3 farklı ekspere sokmadan alma derim.

Sentinelreal1

80+ Bronze
Merhaba, bugün mahallede gezerken satılık "Megane 4" gördüm kendisi icon paket ve sadece kaput boyalı olduğu söylendi. Herhangi bir trameri yok. Kendisi extralı olarak sunroof, jant ve Tesla ekran dahildi ancak abimin bir arkadaşı kendi "Scirocco'sunu" satıyor ve araba diğer Scirocco'lara göre çok temiz kullanılmış ve hiçbir şeyi yok. Benim hayal arabam Scirocco ama şu anki aile arabamız Peugout 301 ve artık bize yetmemeye başladı. Ben Scirocco'yu beğeniyorum ancak gerçekçi bakarsak Megane daha yeni ve daha teknolojik. Kararsız kaldım fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum.
sciocco alma her çevirmeye takılırsın işin şakası bir yana megane al parça ucuz az yakar hoşunada gittimi tamamdır

r0dyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat Kılıç
inşallah yıllar sonra haberlerde izlemeyiz sizi :)
Alıcağım diye bi kayıt yok fikir istiyorum hocam sizden.

sciocco alma her çevirmeye takılırsın işin şakası bir yana megane al parça ucuz az yakar hoşunada gittimi tamamdır
Sunroof jant ve ekran cezbediyor ama scirocco sportiflik motoru ve güzel gözükmeside kafa karıştırmıyor değil.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.

Sunroof jant ve ekran cezbediyor ama scirocco sportiflik motoru ve güzel gözükmeside kafa karıştırmıyor değil.
Araba gerçekten 17 binde mi önce onu bi sorgulatın beyinden

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Enes kaya
aracın ederi şuanki piyasaya göre çok rahat 1.1M üstü adam keriz mi 880 e versin hocam bide 301 ile takasa girecek. çok dikkatli olun alırkende çok insan var motorunda arıza vs oluyor söylemıyor.

Araba gerçekten 17 binde mi önce onu bi sorgulatın beyinden
2017 model 11 binde dedi. hala düşünüyorum 6-7 yılda 11k km nasıl

r0dyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat Kılıç
aracın ederi şuanki piyasaya göre çok rahat 1.1M üstü adam keriz mi 880 e versin hocam bide 301 ile takasa girecek. çok dikkatli olun alırkende çok insan var motorunda arıza vs oluyor söylemıyor.

2017 model 11 binde dedi. hala düşünüyorum 6-7 yılda 11k km nasıl
Hocam abimin yaklasık 20 yıllık arkadaşı öyle bi yamuk yapacağını sanmıyorum sülalesiyle tanışığız.

Top Bottom