Neler Yeni

Seagate 1 TB 520 TL'ye alınır mı?

sadaharu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Satoru Fujinuma
Arkadaşlar selam. MediaMarkt'ta Seagate 1 TB HDD 520 TL'ye satılıyor. Sizce alınır mı? İtopya, Vatan'a baktım fiyatı 800+

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Bence alınabilir WD Blue de 565tl+ falan olmuş durumda.

sadaharu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Satoru Fujinuma
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Jauvin Hocam WD daha iyiyse biraz daha ekleyip onu alayım. WD'yi nereden almamı tavsiye edersin?

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
@Jauvin Hocam WD daha iyiyse biraz daha ekleyip onu alayım. WD'yi nereden almamı tavsiye edersin?
ya ben amazondan almistim da suan satan yerlere baktim hepsiburada n11 saticilari falan var ben onlari cok sevmiyorum. Fazladan 50tl de vermeye gerek yok Seagate de alınır. Tek farkı biraz daha sesli calisiyo olmasi sanirim. İkiside iyi ürün

sadaharu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Satoru Fujinuma
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya ben amazondan almistim da suan satan yerlere baktim hepsiburada n11 saticilari falan var ben onlari cok sevmiyorum. Fazladan 50tl de vermeye gerek yok Seagate de alınır. Tek farkı biraz daha sesli calisiyo olmasi sanirim. İkiside iyi ürün
Amazon'da ben onu listeye eklemiştim ama sonra stok bitti ve şu an bilmediğim satıcılar satıyor. Ben de amazon'da amazon dışındaki satıcılardan ürün almıyorum. Sessiz çalışıyorsa daha iyi o zaman, sonuçta bir kere alacağım. WD'nin tekrar stoklara girmesini bekleyeyim o zaman. Teşekkür ederim.

Top Bottom