Neler Yeni

Seçimden sonra dolar yükselir mi düşer mi pc toplayacağim

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Burak Bal

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Bence 24-25 bandına kadar artacak sonrasında hafif hafif düşüşe geçer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seçimden sonra da yıllarca ekonomik krizin etkileri devam edecek çok umutlu olmayın o yüzden.

Necmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert
Bende yükselir diye düşünüyoruum o yuüzden alayım bi an önce

marilyn

80+ Silver
21 civarlarında şuan zaten.
alışdan bahsetmiyorum dolar kaç TL yazdığında çıkan değerden bahsediyorum

Bence 24-25 bandına kadar artacak sonrasında hafif hafif düşüşe geçer.

Seçimden sonra da yıllarca ekonomik krizin etkileri devam edecek çok umutlu olmayın o yüzden.
zaten o kadar dış borç ve suriyelilere harcanan katarlılara satılan arsalar hop diye geri alınamaz en az bi 13-14 yıl geçmesi lazım güzel politikalar anlaşmalar ile daha hızlı ilerleyebilir süreç

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
.
Ben Kemal Kılıçdaroğlu kazanırsa tıpkı Berat Albayrak istifasından sonra gelen güven gibi yabancı yatırımcının tekrar güven kazanıp Türkiye'ye olan bakış açısının değişip yeni uygulanacak politikalarla (en önemlisi faiz artırımı) düşüşün büyük ihtimal olacağını düşünüyorum. Bilge Yılmaz'ın geldiği takdirde nasıl değişiklikler yapacağını dinledim çok mantıklı ve yerinde adımlarla ilerleyecek gibi görünüyor. Bunların hepsini ele aldığımda net bir şekilde düşüş beklediğimi söyleyebilirim.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Sadettin Y
Ben Kemal Kılıçdaroğlu kazanırsa tıpkı Berat Albayrak istifasından sonra gelen güven gibi yabancı yatırımcının tekrar güven kazanıp Türkiye'ye olan bakış açısının değişip yeni uygulanacak politikalarla (en önemlisi faiz artırımı) düşüşün büyük ihtimal olacağını düşünüyorum. Bilge Yılmaz'ın geldiği takdirde nasıl değişiklikler yapacağını dinledim çok mantıklı ve yerinde adımlarla ilerleyecek gibi görünüyor. Bunların hepsini ele aldığımda net bir şekilde düşüş beklediğimi söyleyebilirim.
daha kk gelmeden bile risk kriz bilmemne puanları dusmus olumlu anlamda. Ben baskılanan bir dolar patlaması yasayacagımızı dusunuyorum ama bahsettigin gibi anlatılan politikalar ve yabancı yatırımcı doları sabit tutmanın otesinde dusurebilir bile.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Bence yükselse bile çok fazla yükselmez düşüşe geçer ama düşüş çok uzun sürer yani baya yıllar sürer düşmesi.

Top Bottom