Neler Yeni

Şehirler arası ikinci el ürün satmak

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
İkinci el ürün satmanın güvenli bir yolu yokmu sarı site güvenli gelmiyor bana ben ürünü göndericem gönderdiğim kişi ürünü alıp boş kutuyu bana geri iade etse sarı site hiç bir şey yapmıyor.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
İkinci el ürün satmanın güvenli bir yolu yokmu sarı site güvenli gelmiyor bana ben ürünü göndericem gönderdiğim kişi ürünü alıp boş kutuyu bana geri iade etse sarı site hiç bir şey yapmıyor.
ben kendim gönderiyorsam kargo şubesinde video çekiyorum saat ve tarihi kutu içeriğini göstererek kargo şubesinin verdiği evrağı da fotoğraflıyorum bundan sonra da parayı göndermesini talep ediyorum aynısı ürün alıyorsam da istiyorum şuana kadar bu taktikle hiç sorun yaşamadım bence 2 taraf için de en iyi seçeneklereden biri

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kendim gönderiyorsam kargo şubesinde video çekiyorum saat ve tarihi kutu içeriğini göstererek kargo şubesinin verdiği evrağı da fotoğraflıyorum bundan sonra da parayı göndermesini talep ediyorum aynısı ürün alıyorsam da istiyorum şuana kadar bu taktikle hiç sorun yaşamadım bence 2 taraf için de en iyi seçeneklereden biri
Ama öylede kargo parası senden çıkıyor ve parayı göndermez ise napıyorsun ?

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Ama öylede kargo parası senden çıkıyor ve parayı göndermez ise napıyorsun ?
cevap basit kargo parasını da talep ediyorum ve bir miktar da kargolama parası istiyorum bazen karşımdaki kişi insan gibi biri değilse uyuz olursam ve parayı göndermezse şubeden çıkmadığın sürece iptal edebiliyorsun kargoyu

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cevap basit kargo parasını da talep ediyorum ve bir miktar da kargolama parası istiyorum bazen karşımdaki kişi insan gibi biri değilse uyuz olursam ve parayı göndermezse şubeden çıkmadığın sürece iptal edebiliyorsun kargoyu
Anladım knk yine riskli ama param güvende mevzusu daha riskli

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Satacağın ürünün sorunsuz sıkıntısız olduguna eminsen Allah ile senin aranda.
Güzelce paketliyorsun kargoda başına bir iş gelmeyecek şekilde.
Sonra karşı taraf ödemeyi yapıp kargoya veriyorsun.
Bu kadar.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Anladım knk yine riskli ama param güvende mevzusu daha riskli
bu ikinci el konusu her zaman sıkıntı sen ne kadar doğru bilgi versen bile bir sıkıntı arayan oluyor ya da hiç bilgi vermesen de sanki 40 yıllık tanıdığınmış gibi davranan da oluyo kişilik meselesi biraz da karşındakinin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,850
Üyeler
153,617
Son üye
Lavillkam
Top Bottom