Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Carrier

80+ Bronze
istediğiniz kadar ağlayın rte ez win.

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
selo suçsuz demiyor, bağımsız yargı karar verecek diyor. selo nun ve hdp nin terörle alakasını hiçbirimiz inkar etmiyoruz. Ancak bağımsız mahkemeler kesin kanıtlarla birlikte bir karar vermeden hüküm vermek bize düşmez. Hukuk devleti ve anayasa bu yüzden var. Ayrıca daha 8 10 sene öncesine kadar akp terörle kol kola gezerken teröristleri sınırda törenle karşılarken, terör elebaşına sayın teröriste kelle derken veya terörist başının kardeşini trt ye çıkarıp konuştururken kimsenin sesi bu kadar yüksek çıkmamıştı. Şimdi kk terörü desteklemeyi geçtim alenen terör örgütünün aleyhinde konuşuyor ama herkes adamı terör destekçisi ilan etti.
şeyi de desene hani şu imralıya giden ''teknik'' ekibi yeni mektup getirmemişler mi

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Emre Öztürk
Lol'de akpliyim dediğim için anama sövüldü :( suçum ne isteyene ss'ini bile atarım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
şeyi de desene hani şu imralıya giden ''teknik'' ekibi yeni mektup getirmemişler mi
hepsini sayamıyorum knk, ama türk milleti çabuk unutur maalesef. şimdi yazsam okusalar pazar sabahına unutmuş olurlar

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
6.5
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedenini açıklar mısın kankam.
Zamanında sekülerizm yönetimle sürdürüp bütün dinleri yasaklatıp ezanları susturup, ezanı türkçeye çeviren bir partinin kazanmasını istemiyorum daha konuşmayı bile çözememiş birisinin benim başkan olmasını istemiyorum. Biliyorum şuan çok kötü ekonomik sıkıntılar yaşıyoruz bende öğrenciyim ve bazen param olmadığı için yemek yemiyorum ama Erdoğanın dış politikası gayet iyi dik duruşlu olmasını seviyorum Avrupanın iki yüzlülüğü her zaman hatırlatıyor bakıyorsun haber kanallarında türkiye ile alakalı 10 haberinden 9 u erdoğan indirilecek tarzı şeyler gözüküyor gençleri destekliyor gibi gözüküyor ama tabikide bu onların lehine olduğunu düşünüyorum tarihtede bize hep böyle muammele yapıldı mesela rusyanın sıcak denize inme projesinde bile avrupa biz osmanılın umrumda değil ama yardım etmek zorundalardı çünkü bir slav tehlikesi vardı bu sadece verebildiğim 1 örnek daha çok oldu

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
hepsini sayamıyorum knk, ama türk milleti çabuk unutur maalesef. şimdi yazsam okusalar pazar sabahına unutmuş olurlar
başka bir konuda adam diyor ülkeyi yöneten kişi yalan söylememeliymiş kk'nın 300 milyar dolar yatırım sözüne ithafen

dediğin gibi malum adamın yalanlarını hemen unutmuş en son cuma günü görüntü yayınlayacaktı bak bu cuma da yayınlamadı

GodlyPain

80+ Bronze
AKP'ye veren kesim ikiye ayrılıyor bence

1- Açlıktan ölmesine rağmen değişimden korkan kesim/hayatı boyunca başka başkan görmemiş. (Şemsi Tebrizi'nin bir sözü var, "Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?")

2- AKP'nin varlığı cash getiriyordur. Bir şekilde ilgilidir. Tabii ki başkasını istemez.

arturo

80+ Silver
Zamanında sekülerizm yönetimle sürdürüp bütün dinleri yasaklatıp ezanları susturup, ezanı türkçeye çeviren bir partinin kazanmasını istemiyorum daha konuşmayı bile çözememiş birisinin benim başkan olmasını istemiyorum. Biliyorum şuan çok kötü ekonomik sıkıntılar yaşıyoruz bende öğrenciyim ve bazen param olmadığı için yemek yemiyorum ama Erdoğanın dış politikası gayet iyi dik duruşlu olmasını seviyorum Avrupanın iki yüzlülüğü her zaman hatırlatıyor bakıyorsun haber kanallarında türkiye ile alakalı 10 haberinden 9 u erdoğan indirilecek tarzı şeyler gözüküyor gençleri destekliyor gibi gözüküyor ama tabikide bu onların lehine olduğunu düşünüyorum tarihtede bize hep böyle muammele yapıldı mesela rusyanın sıcak denize inme projesinde bile avrupa biz osmanılın umrumda değil ama yardım etmek zorundalardı çünkü bir slav tehlikesi vardı bu sadece verebildiğim 1 örnek daha çok oldu
Silindi

Son düzenleme:

Carrier

80+ Bronze
hdp masaya üye değil, hdp lilerin KK ya oy vermesi de bizim sorunumuz değil, önceden kürtler akp ye oy verirken iyiydi de chp ye oy vermeye başlayınca mı terörist oldu?
ahahahahahhaahh hdpye oy veren bir kişi akp desteklemiyor Kürtler ikiye ayrılır 1 hdpli kürtler 2 hdpli olmayan kürtler

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim

Carrier

80+ Bronze
AKP'ye veren kesim ikiye ayrılıyor bence

1- Açlıktan ölmesine rağmen değişimden korkan kesim/hayatı boyunca başka başkan görmemiş. (Şemsi Tebrizi'nin bir sözü var, "Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?")

2- AKP'nin varlığı cash getiriyordur. Bir şekilde ilgilidir. Tabii ki başkasını istemez.
ya ne alaka ne boşsunuz siz ya chp'nin bu ülkeye 1 gr katkısı yok 100 yıldır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,779
Üyeler
153,441
Son üye
ruzgar1234