Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sennheiser GSP 301 682TL (yeni stoklar)

Yanakay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Metin Vardar
Ne zaman kargoya verilir arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

kargoya verilen oldu muı
yurt dışı siparişlerin kargoya verilme süresi 4-5 iş günü benimki verilmemiş cuma günü vermiştim sipariş beklemedeyiz.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Arkadaşlar kulaklık elime geçti, mikrofon ve hoparlör jakını tekli girişe dönüştüren bi aparat var. O aparatı kasadaki hoparlör kısmına takınca mikrofon çalışmıyor? Ses kartı olmadan kullanmak istiyorum mikrofonu nasıl aktif edicem?

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat demir
Arkadaşlar kulaklık elime geçti, mikrofon ve hoparlör jakını tekli girişe dönüştüren bi aparat var. O aparatı kasadaki hoparlör kısmına takınca mikrofon çalışmıyor? Ses kartı olmadan kullanmak istiyorum mikrofonu nasıl aktif edicem?
aparatı çıkarıp anakarta tak

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
denedikten sonra mikrofon ses vs nasıl paylaşırsan seviniriz çoğu kişi kulaklık kargolanmasını bekliyor daha :d

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Ses performansı mikrofon performansı nasıl bi kullandıktan sonra yazarmısın bende aldım bekliyorum.
denedikten sonra mikrofon ses vs nasıl paylaşırsan seviniriz çoğu kişi kulaklık kargolanmasını bekliyor daha :d
Hocam mikrofon performansı mükemmel diyebilirim, birkaç kayıt aldım inanılmaz temiz veriyor sesi. Ben cs oyuncusuyum genel olarak ses kasmak için aldım. Bundan önce Cloud 2 aldım 1 gün sonra iade ettim çünkü kulakiçi kulaklık Cloud 2'den daha iyi ses kastırıyordu belki de bana gelen model sorunluydu bilemiyorum. Oyunda biraz denedim ve ses kasma konusunda çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Son sesi Cloud 2'den geride hatta beklediğimden az geldi bana ama kişiden kişiye değişiyor sanırım birkaç arkadaş da son seste çok fazla kullanamadığını falan söyledi. Şimdilik elzem bir durum yok yani kesinlikle çok memnun ediyor ama şahsen bana az geldiği için ilerleyen dönemlerde bir ses kartı alacağım gibi duruyor. Ben 1 ay beklemek istemediğim için sarı sitedeki bir arkadaştan aldım, bu fiyat bandında asla üzmez benim içime çok sindi iyi ki almışım.

++Şimdilik gördüğüm en büyük eksik kablosunun örgü olmaması sanırım, dikkatli kullanmak gerekecek.

hasaan68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Hasan
Hocam mikrofon performansı mükemmel diyebilirim, birkaç kayıt aldım inanılmaz temiz veriyor sesi. Ben cs oyuncusuyum genel olarak ses kasmak için aldım. Bundan önce Cloud 2 aldım 1 gün sonra iade ettim çünkü kulakiçi kulaklık Cloud 2'den daha iyi ses kastırıyordu belki de bana gelen model sorunluydu bilemiyorum. Oyunda biraz denedim ve ses kasma konusunda çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Son sesi Cloud 2'den geride hatta beklediğimden az geldi bana ama kişiden kişiye değişiyor sanırım birkaç arkadaş da son seste çok fazla kullanamadığını falan söyledi. Şimdilik elzem bir durum yok yani kesinlikle çok memnun ediyor ama şahsen bana az geldiği için ilerleyen dönemlerde bir ses kartı alacağım gibi duruyor. Ben 1 ay beklemek istemediğim için sarı sitedeki bir arkadaştan aldım, bu fiyat bandında asla üzmez benim içime çok sindi iyi ki almışım.

++Şimdilik gördüğüm en büyük eksik kablosunun örgü olmaması sanırım, dikkatli kullanmak gerekecek.
Anladım benim için önemli olan zaten mikrofondu oda iyise sorun yok hayırlı olsun.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Şöyle bir şey fark ettim. Kulaklığın jaklarını arkaya yani anakarta takınca ses az geliyordu ama kasanın ön taraftaki girişlerine takınca ses uçmaya başladı ve şuan rahatsız ediyor son seste, niye böyle anlamadım ama kulaklık aşırı hoşuma gitti. Ses seviyesi sorunu da çözülmüş oldu böylece. Dcdeki arkadaşlarıma göre de mikrofon da daha iyi oldu. Sebebini bilen var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Şöyle bir şey fark ettim. Kulaklığın jaklarını arkaya yani anakarta takınca ses az geliyordu ama kasanın ön taraftaki girişlerine takınca ses uçmaya başladı ve şuan rahatsız ediyor son seste, niye böyle anlamadım ama kulaklık aşırı hoşuma gitti. Ses seviyesi sorunu da çözülmüş oldu böylece. Dcdeki arkadaşlarıma göre de mikrofon da daha iyi oldu. Sebebini bilen var mı?
Olayı daha iyi ve doğru şekilde anlatan bir yazıyı koyayım buraya. https://www.igorslab.de/en/big-real...rs-fans-temperatures-and-the-onboard-sound/5/

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
kasada ön tarafta tekli giriş var değil mi,yani aparatla birlikte ön tarafa taktın, fotoğraf atma şansın var mı ,hem hoparlörün hem mikrofonun en ideal çalıştığı şekilde

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
benimki hala kargoya verilmedi benim gibi olan var mı 800 tllik serinin ilk gününde aldım birde. 5 nisanda yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19