Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
Güzel bir dille onu sevdiğini söyele.
Bi gün söylemediğine pişman olursun,benim gibi .😔

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
9. sınıftayım 10. sınıfa geçeceğim.
Eğer kızın seni sevdiğine inanıyor isen açılabilirsin. Böyle diyorum çünkü reddedilmek üzücü bir durum. Bende böyle bir şey yapacaktım ancak "friendzone" mi herneyse ona alındım işte (yani bana şu mesaj verildi: açılma reddedeceğim)

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Sevdiğim kıza nasıl açılırım? Onunda bana karşı bir şey hissediyor gibi geliyor ama eğer hissetmiyorsa ve ona açıldığımı diğer kişilere yayılırsa okulda komple benim adım çıkar. Ne yapmalıyım?
Millet ne der diye yaşadığın sürece, kafeste mahsur bir kuş gibi olacaksın. Ne olur adın çıksa bugün ölüp gitsen ve aradan bir kaç yıl geçse adını kaç kişi hatırlar? Bırak insanların ne diyeceğini ne düşüneceğini insanlar her şeyi düşünür insanlar hep konuşur çoğu zaman da boş konuşur. Git istediğini söyle kıza duygularını belli et ve isterse kabul etmesin seni. Kaybedecek hiç bir şeyin yok.

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Aynı yaştayız açıl geç çok takma derslerine ağırlık ver

Emir3162

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Emir r
En kötü reddedilirsin. Ben de 6 ay önce reddedildim şu ana kadar okuldan kimse gelip way reddedilmişsin demedi. Açılırken tavsiye aldığım arkadaşıma dedim sen de açıl diye, cesaret edemedi. 1-2 gün önce açılmış şu an sevgililer.
aga be

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
2 tane sistem topla, kızın sisteme Rampage PSU al ve beraber oyun oynayın. Bir süre sonra kızın PSU patlar o da korkudan kucağına atlar. Teselli edeyim derken bakışma, koklaşma kızı kendine bağlarsın...
kekw-emote-twitch.jpg

Top Bottom