Neler Yeni

Sigara İçmemek İçin Ne Yapmalıyım?

BeKo'O

80+ Silver

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,643
İsim
Burak Tokgöz
Bırak, bu kadar basit. Sonra 30-40'tan sonra başladığın güne lanet edeceksin sağlık sorunlarıyla uğraşacaksın belki de o yaşlara gelemedin kalıcı hasara yol açacaksın gerek yok böyle saçma şeylere, ben içmiyorum ama ağzımda kalem tutuyorum kürdan tutuyorum sakız çiğniyorum bu gibi şeyleri yapabilirsin.
2 gündür icmiyorum zaten 4 gün once basladim maks 6 tane icmisimdir basim agriyinxa vs içiyorum

BeKo'O

80+ Silver
Başım agriyordu sosyal biri olmama ragmen biraz depresifim ve intihara meyilliyim tütün iyi geldi acikcasi
Yavaş yavaş ölüp her günümü mahvetmektense bir günümü mahvetmeyi tercih ederim.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
Adres salsın 5dk'ya ordayım, hem içmesin sonra çocuklarından küfür yer gizli gizli, benim anam babam içiyor ordan biliyorum :)
aynen öyle bir şey diyeceğim de çeksin bence sigara yı falan unutur bunun peşine düşer bence dsdsadsadsadad

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,643
İsim
Burak Tokgöz
aga napıyon aga 17 yaşında hayatını mahvediyon :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya da unutmak için çek reis :d ama elin daha hızlı alışır çekmeye :D
Aga o da sıktı artık cok uzun sürüyor zevk alana kadar kolum kopuyor boş iş

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Yeşil aya başvur

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,643
İsim
Burak Tokgöz
Hayatın kararıcak ve boşa o kadar çok para harcıyacaksın ki... O paralarla kendine güzel bilgisayar ya da güzel kıyafetler alabilirsin. Sigara çok zararlı. Youtube'da sigaranın zararları ile ilgili videoları izle
Zararlı olduğunu çok iyi biliyorum ki umrumda değil açıkçası ilerde umrumda olacağını biliyorum kendime zarar vermekte istemiyorum

BeKo'O

80+ Silver
Aga o da sıktı artık cok uzun sürüyor zevk alana kadar kolum kopuyor boş iş
17 yaşında aklı başında biri olduğunu varsayıyorum, kafa olarak olgunlaşmış olmalısın, bence bu gibi şeyleri kullanmaman gerektiğinin farkında olmalısın. Ben sigara içen ne kadar arkadaşım varsa ilişkimi kestim.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Önemi yok. Herkese yardımcı oluyorlar.
Sigara içersen 40 yaşından önce kalp krizi geçirme oranın çok büyük oranda artacak
Kanser
Kısırlık
Gelişim bozuklukları
Ve daha sayamadığım nicesini göze alamıyorsan içme.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
2 gündür icmiyorum zaten 4 gün once basladim maks 6 tane icmisimdir basim agriyinxa vs içiyorum
14 yaşımda başladım bu illete şuan 18 yaşındayım haftada 1 dal iciyordum suan gunde 1 paket içiyorum basının ağrıma sebebi vucudunun nikotin ihtiyacı duymasidir. Yol yakınken yoldan dön sonrasinda yoldan donulmuyor birde tütün ne olum iceceksen kent lark falan kaliteli bisi ic.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Eren Kaya
Bir kac gün once canım denemek istedi ve tütün aldım arkadastsn aslins bakarsanız başımın dönmesi hoşuma gitti dopmaini arttırmasi iyi hissettiriyor sonrasinda normal sigara içtim tütün gibi değildi saat 3.32 simdi uyuyamiyorum konusabilecegim herkeste uyumuş canım sıkılıyor oyunlar sarmiyor sigara içmek yerine ne yapabilirim şuan, sigara içmek istemiyorum
Babana ben sigara içtim de gerisini o halleder.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
Eren Eser
Zararlı olduğunu çok iyi biliyorum ki umrumda değil açıkçası ilerde umrumda olacağını biliyorum kendime zarar vermekte istemiyorum
Maddi açı olarak da düşün hem çok gereksiz pahalı hem de zararlı insan kendini zehirlemek için neden senelerce para öder ki?

Top Bottom