Neler Yeni

Yardım Sığarmı Uyarmı

MertTaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mert Demircan
Abiler Kardeşler Sevgili Donanım Arşivi Size Çok Ulaşmaya Çalıştım Ama Son Çare Bura Şimdi bende gıgabyte 78mlt-s2 DDR3 ana kart var gddr3 geforce GT220 takılı ben sapphıre Radeon RX570 Pulse Düşünüyorum Ama Sığarmı Uyarmı Bilmiyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,919
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Önemli olan anakart değil. İşlemcin ekran kartına yetebilecek mi ve güç kaynağın ekran kartına yeterli gücü verebilecek mi ?
İşlemci modelini ve güç kaynağını yazabilir misin ?

MertTaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mert Demircan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önemli olan anakart değil. İşlemcin ekran kartına yetebilecek mi ve güç kaynağın ekran kartına yeterli gücü verebilecek mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD FX- 8350

500w güç kaynağı var high power ama bu alacağım ekran kartı kalın sığar mı pek bilmiyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,919
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

AMD FX- 8350

500w güç kaynağı var high power ama bu alacağım ekran kartı kalın sığar mı pek bilmiyorum
Darboğaz olacaktır. O işlemci için RX 560 almanı tavsiye ederim. Güç kaynağı yeterli olur. Kart büyük ihtimalle sığacaktır fakat emin olmak istiyorsan ekran kartının takılacağı yerin ölçüsünü alıp alacağın ekran kartının ölçülerine uyuyor mu diye bakabilirsin.

Son düzenleme:

MertTaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Mert Demircan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Darboğaz olacaktır. O işlemci için RX 560 almanı tavsiye ederim. Güç kaynağı yeterli olur. Kart büyük ihtimalle sığacaktır fakat emin olmak istiyorsan ekran kartının takılacağı yerin ölçüsünü alıp alacağın ekran kartının ölçülerine uyuyor mu diye balabilirsin.

Kasa Görüntüsü Atacaktım Ama MB uyarısı verdi ben emin olamıyorum ölçü işinide anlamıyorım sizinle konuşabileceğim bir yer varmı

Top Bottom